Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank bankomat kart akaryakıt kampanyası 10-30 Kasım 2018

  Vakıfbank bankomat kart akaryakıt kampanyası 10-30 Kasım 2018

  Vakıfbank bankomat bankamatik kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında akaryakıt sektöründen farklı günlerde yapacağınız 2 adet 150 TL ve üzeri ödemede 20 TL değerinde bankomat para kazanacaksınız. Kampanya 10-30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanya Ayrıntıları

  • VakıfBank Bankomat kart ile 2-30 Kasım 2018 tarihleri arasında farklı günlerde tek seferde yapacağınız 2 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinize 20 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 20 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için PARA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e gönderebilirsiniz. PARA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Aralık 2018 tarihine kadar SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

   Pek yakında 2 tane 250 ye 20 olur.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.