Vakıfbank bankomat kart market giyim kampanyası 2-30 Kasım 2018

  • 03 Kasım 2018
Vakıfbank bankomat kart market giyim kampanyası 2-30 Kasım 2018

Vakıfbank bankomat kart sahiplerine özel gıda marketi giyim kampanyası kapsamında farklı günlerde yapılacak 75 TL ve üzeri 4 adet harcamada 20 TL değerinde bankomat para hediye edilecektir. Kampanya bu ay 2-30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyaya katılmak için HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e gönderebilirsiniz. HEDIYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Aralık 2018 tarihine kadar SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.