Vakıfbank bayram kredisi kampanyası 2018

  • 09 Haziran 2018
Vakıfbank bayram kredisi kampanyası 2018
Kredilerde faizler oldukça yükseldi. Vakıfbank 2018 ramazan bayramına özel kredi kampanyasında çeşitli fırsatlar sunuyor. Kredi faiz oranı uygun olmasada vakıfbank maaş müşterilerine farklı faiz oranları tespit edilebiliyor. Vakıfbank’ın “90 bin TL üst limitli ihtiyaç kredisi” ve “Bayrama Özel Sıfır KM Taşıt Kredisi” ile 48 aya varan vade fırsatı sunan banka, kredi başvurusu için şubeye gelme şartı da aramıyor.
VakıfBank’ta müşteriler, uygun faiz oranlarıyla 90 bin TL’ye kadar ‘Bayram Kredisi’ kullanabiliyor. Bunun yanı sıra eşit, artan-azalan, 3 ay ödemesiz taksit imkanları da sunan krediye VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasından da başvuru yapılabiliyor. Ayrıca ‘Bayram Kredisi’nden yararlanmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No. ve aylık gelir miktarı yazıp 5724’e SMS göndermek yeterli.
VakıfBank’ın bayrama yeni bir otomobille girmek isteyenler için hazırladığı ”Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi” ise uygun faiz oranı, 48 aya varan vade ve kefilsiz başvuru seçenekleriyle sunuluyor. ”Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi”si nihai fatura değeri 100 bin TL’yi aşan taşıtlarda bedelin 100 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70, 100 bin TL’nin üstünde olan kısım için yüzde 50’sine kadar kullanılabiliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Recep dedi ki:

    Bayram’ın kredisi mi olur.. insan aklıyla dalga geçmektir bu.. müslümanların bayramında müslümanları faizli kredi gibi büyük bir günaha çağırıyorlar.. verecekseniz sıfır faizle verin

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.