Vakıfbank çekilişle her ilde 1 kişiye Volkswagen Golf hediye ediyor

 • 12 Şubat 2012
Vakıfbank çekilişle her ilde 1 kişiye Volkswagen Golf hediye ediyor

Vakıfbanktan harika bir kampanya haberi geldi.Toplam 81 otomobil hediye edilecek çekiliş kampanyasında Vakıfbank World kredi kartı sahipleri 12 Şubat – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılacak çekilişle her ilde bir müşteri otomobil sahibi olacak.

Çekiliş kampanyasında;

Kart başvurusuna 5 çekiliş hakkı
her 50 TL alışverişe 1 çekiliş hakkı

verilmektedir. Vakıfbank 81 ile 81 otomobil hediye kampanyasında her ilde 1 adet 2012 Model Volkswagen Golf 1.6 102 hp Trendline Binek araç hediye edilmektedir.

Vakıfbank Worldcard 81 ile 81 otombil kamoanyası 10.02.2012 -31.05.2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Bir kişiye birden fazla hediye verilmemektedir.

Ek kart sahibi harcamaları asıl kart sahibi harcamalarına eklenmektedir.

Vakıfbank Worldcard 81 ile 81 otomobil kampanya çekillişi 14 Haziran 2012 tarihinde gerçekleştirilmektedir. Çekiliş sonucu kazanan talihliler 17 Haziran 2012 tarihli Takvim Gazetesi, www.vakifkart.com.tr duyurulacaktır.

Nakit, iade ve/veya puan kullanımları, hesaba yatan paralar, faiz, vergi, fon bedeli dikkate alınmamaktadır.

Çekiliş aşamasında, kart başvuruları ve yapılacak harcamalara atanacak kura numaraları, müşterinin kredi kartı hesabının bağlı olduğu şubenin bulunduğu ile göre değerlendirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Rifat Tanyeri dedi ki:

  Yapacagimiz her 50TL.alisverisimize bir kura numarası verilecek kampanyaya katılım şartı bumudur.baska bir şartı varmidir?

 2. enver muşerdur dedi ki:

  yapacağım her 50tlharcamaya bir kura başka bir şart varmı bizim bi mesaj veya başka bir formalite varmı?

 3. enver erdurmuş dedi ki:

  yapacağım her 50tl harcamaya bir kura nuamarası benim yapacağım mesaj veya her hangi bir işlem varmı?

 4. Musa KARAKIŞ dedi ki:

  bu kampanyaya katılım için biyere mesaj göndermem gerekiyomu kampanyanın içeriğinde öyle bir format yok gibi ama buda açıklanabilirdi

 5. adem güven dedi ki:

  çekiliş numarası neye göre belırlenıyor

 6. adnan dedi ki:

  alışveriş yaptıktan sonra herhangi bir başvuru yapmam yada mesaj yazmam gerekirmi nerden öğrenebilirim

 7. salih dedi ki:

  yaptığım alış verişlerin tamamına çekiliş hakkı vermiyorlar 3800.11 tl.lik alış verişime 13 çekiliş hakkı vermişler bu kampanyada neler dönüyor bilemiyorum bilen var ise yazsın dilekçe yazdım alış veriş fişlerinin fotokopisi ile kredi kartları başkanlığına faksladım cevap bile vermediler bu kampanya bana göre güvensiz

 8. celalaettin dedi ki:

  salih beye katılıyorum bana görede güvensiz kar alana 5 çekiliş hakkı veriliyor ama devamlı müşterye hiç birşey verilmiyor yaklaşık 9 yıldır vakıf bankla çalışıyorum bütün ödemelerimi düzenli olarak yapıyorum adam bari bir tane leptop hediye eder brakın onu en basit sokak marketi ble yaptığı kampanyada kim ne kaznmış afişlerle ilan ediyor veya tlf a msj gönderiyor vakıf bank çekiliş sonuçlarını takvim gazetesinde yayınlacakta bizde o yoğulukta takip edecez el insaf kısacası göster ama elletme mantığı herkese iyi günler

 9. servet ÇEVİK dedi ki:

  güvenmiyorsan çekilişe katılmazsın olur biter gider bankanı değiştirirsin ben vakıfbanka güveniyom.o kadar zengin bir kuruluş hediyeye tenezzül etmez.zaten yazmıyor mu personelini çekilişe dahil etmiyorlar.noter huzurunda çekiliş var.kısacası kafana yatmıyorsa bankanı değiştir.benim bankama laf atma.

 10. isa akgöz dedi ki:

  çekiliş sonucu

 11. ERSİN dedi ki:

  en son yaptığım 3500 tl lik alışveriş hakkında şu kadar çekiliş hakkı kazandınız diye mesaj gelmedi hala bekliyorum inşaallah gelir.hemde kazanan talihlilere mesajla bildirmeleri gerekmezmivakıfbanktan bunu beklerim.

 12. Yusuf SARI dedi ki:

  EN SON MAYIS AYINDA YAPTIGIM ALIS VERISIN CEKILIS PUANI TARAFIMA GELMEDI

 13. Aysel Güngör dedi ki:

  10.06.2013 tarihinde yapılan çekiliş talihlileri kimler

BİR YORUM YAZ