Yapı Kredi cüzdan mobil NFC ödemelerde %25 indirim kampanyası

 • 12 Mayıs 2016
Yapı Kredi cüzdan mobil NFC ödemelerde %25 indirim kampanyası

Yapı Kredi bankası müşterileri cep telefonlarına Cüzdan uygulamasını yükledikten sonra NFC kablosuz ödeme sistemini aktifleştirdiklerinde ödemelerde %25 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya bu yıl 15 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek.

Mobil Ödeme yapabilmek için
Cihazınızın ayarlar bölümünden NFC özelliğini aktif hale getirin. Uygulamanın Mobil Ödeme bölümünden ödeme yapmak istediğiniz kartı mobil ödemeye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.

Kampanyaya katılmak için
– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.
– Uygulamaya giriş yapın.
– Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna tıklayın.
Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • 12 Mayıs – 15 Haziran 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerine %25 indirim verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde indirim kazanabilecektir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi posu ya da diğer banka poslarından yapılacak alışverişler dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
 • Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler 29 Haziran 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
 • Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir.
 • Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödeme açılması gerekmektedir.
 • Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Emin dedi ki:

  Bu kampanya; “banka kampanyaları” kategorisi altında değilde “kredi kartı kampanyaları” kategorisinde olmalı. Mobil ödeme ile yapılan ödemeler kredi kartından çekiliyor, kazanım sağlanması durumunda indirimler kredi kartına yansıtılıyor ve en önemlisi aktif bir kredi kartı yoksa kampanyaya katılım sağlanamıyor.

 2. mehmet dedi ki:

  mobıl odeme gecerlı olan marketler varmı bılgısı olan varmı

 3. Emin dedi ki:

  Migros’da mobil ödeme ile işlem yapabiliyorsunuz. Şok’da da yapılabilir. Bazı Şok mağazalarında klasik pos var ama bir çoğunda temassız özelliği olan var.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.