Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankkart genç market kampanyası 20 Mart – 19 Nisan 2020

  • 31 Mart 2020
Bankkart genç market kampanyası 20 Mart – 19 Nisan 2020

Bankkart genç kart sahiplerine özel market, kitap ve kırtasiye sektörü kampanyası kapsamında yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde bankkart lira hediye edilecek. Kampanya 20 Mart-19 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemlerin toplamı dikkate alınacaktır.
Ek ve sanal kart harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, karta para yükleme ve para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.
Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ile yapılan harcamalar kampanya harcamalarına dahil edilecektir.
Kazanılan Bankkart Lira’lar 4 Mayıs 2020 tarihinde yüklenecektir.
Bankkart Lira kazanımı, işlem yapılan üye işyerinin tanımlı olduğu sektör koduna göre gerçekleşecektir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x