Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankkart temassız kampanyası 4 Eylül-5 Ekim 2020

 • 04 Eylül 2020
Bankkart temassız kampanyası 4 Eylül-5 Ekim 2020

Ziraat bankkart ile market sektöründeki ÜYE iş yerlerinden yapacağınız 10 TL ve üzeri 5 adet temassız ödemede 20 TL kazanacaksınız. Kampanya kart ile temassız ve mobil ödemede geçerlidir. Kampanya 4 Eylül-5 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacak.

Saçma bir kampanya olmuş, özellikle üye iş yeri şartı çok kötü ve 20 TL çok düşük. Uğraşmaya değmez.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 4 Eylül-5 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılan işlemler için geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Bankkart Mobil’den katılım sağlanmalıdır.
 • Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart’ın temassız veya Bankkart Mobil’in mobil temassız ödeme özelliği ile market sektöründeki üye iş yerlerinden yapacakları tek seferde 10 TL ve üzeri 5. alışverişe 20 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.
 • Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 20 TL ile sınırlıdır.
 • Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile yapılacak temassız işlemler ve Bankkart Mobil’in mobil temassız ödeme özelliği ile gerçekleştirilen işlemlerin toplamı dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir.
 • Temaslı işlemler, iptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, karta para yükleme ve para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.
 • Kazanılan Bankkart Lira’lar 20 Ekim 2020 tarihinde yüklenecektir.
 • Mobil temassız ödeme özelliği sadece Android işletim sistemine sahip NFC özelliği bulunan akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

15 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
F.K.
1 yıl önce

Bende uğraşmaya değmeyeceğini düşünüyorum.

Emre
1 yıl önce

Super kampanya 10tl harcama çok basit ,harikasın ziraat, böyle kampanyaların sürekli olmasını rica ediyorum.heryerde ziraat posu var artık

Mehmet Ali
1 yıl önce

yapıkredi nin kampanyasindan bin kez daha iyi bir kampanya, diğer birçok kartta,(paraf hariç) 20 TL kazanmak için 300 lira harcamak gerekiyor

AbdllhY
1 yıl önce

bencede fena değil aslında A101 ve ŞOK marketler üye iş yeri(en azından Adana’da böyle) günlük ekmek/süt vs alsak bile kampanya koşulları gerçekleşir…

aykut
1 yıl önce

bencede güzel kampanya. 50 tl ye 20 tl yüzde 40 puana denk geliyor. banka kartlarınında geçerli olması dahada güzel. bende 8 tane bankart kombo var. 160 tl puan demek.

Paracantası
1 yıl önce

Tek seferde 50 TL alışveriş yapsam olur mu arkadaşlar.

mahmut
1 yıl önce

Tek seferde ayni gün aynı işleri 5 adet yapmanız yeterlidir a101 bim gecerlidir

mahmut
1 yıl önce

ayri ayri 10 tl çekmeniz gerekiyor

Paracantası
1 yıl önce

Bankart lirayı akaryakıt harcamalarında kullanabiliyormusuz çok saçma arabam yok ki .s

Paracantası
1 yıl önce

Sok market alışverişi olur mu . Hangi marketler kampayaya tahıl arkadaşlar bankart uygulamasını indirdim hiç bilgi yok bu konuda.

15
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x