Arçelik Aralık kampanyaları – Arçelik beyaz eşya fiyatları

  • 07 Aralık 2011
Arçelik Aralık kampanyaları – Arçelik beyaz eşya fiyatları

Arçelik kampanyaları tüm hızıyla Aralık ayında da devam ediyor.Arçelik beyaz eşyalarda ve ankastrelerde geçerli olacak indirimleri kaçırmayın. Arçelik beyaz eşya kampanyalı fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.
Arçelik beyaz eşya kampanya fiyatları
Arçelik No-Frost buzdolapları 999 TL’den başlayan fiyatlarla Aralık ayında Arçelik yetkili satıcılarında…

Ayrıca No-Frost buzdolapları 950 TL’ye varan indirimler, Gardırop tipi No-Frost buzdolapları 1.450 TL’ye varan indirimler ve İki kapılı buzdolapları 500 TL’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Üstten kapaklı Derin Dondurucular 180 TL değerinde Mikrodalga Fırın hediyeli olarak Aralık ayında Arçelik yetkili satıcılarında. Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek ürün MD 564 model Mikrodalga Fırın için geçerli olup perakende peşin fiyatı 180 TL’dir.

Arçelik çamaşır makinesi fırsatları  Aralık ayında Arçelik Bayiyerinde. Arçelik Çamaşır Makineleri 549 TL`den başlayan fiyatlarla, Arçelik Kurutma Makineleri 599 TL`den başlayan fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla Aralık ayında sizleri bekleyen bir başka fırsat…

Arçelik termosifonlar Aralık ayında; 50 LT TERMOSİFON 50 TL, 65 LT TERMOSİFON 65 TL ve 80 LT TERMOSİFON 80 TL İndirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca Üstelik eski termosifon veya şofbeninizi ücretsiz söküp yenisini de ücretsiz monte ediriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ