Arçelik world kart kampanyası Asus tablet hediye 1-31 Aralık 2014

  • 03 Aralık 2014
Arçelik world kart kampanyası Asus tablet hediye 1-31 Aralık 2014

Arçelik mağazalarında kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Arçelik world kredi kartı sahiplerine özel kampanyasında 2500 TL ve üzeri alışverişlerde Asus 7″ tablet bilgisayar hediye ediyor. Üstelik alışverişlerinizde peşin fiyatına 9 taksit kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • Tablet kampanyası 1 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Hediye Asus Memo Pad ME70C Tablet kart hamiline alışveriş anında, kart hamili slibi üzerinde “TEBRİKLER WORLD-ARÇELİK’TEN HEDİYE TABLET KAZANDINIZ, HEDİYE TABLETİNİZİ ARÇELİK MAĞAZASINDAN ALABİLİRSİNİZ” mesajı çıkması sonrasında mağaza tarafından verilecektir. Arçelik hediye tablet kazanılabilmesi için alışverişin tek seferde 2500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
  • Tek ödemeli, taksitli, vade farklı taksitli alışverişler ürün hediyesi kampanyasına dahildir, puanla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Her müşteri hediye kampanyasından sadece bir kere yararlanılabilir.
  • Ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Yapı Kredi bireysel kartları ile beraber Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya şartlarının yanında aranan bir diğer ek şart da alınan ürünün Arçelik A.Ş bünyesindeki markalarına ait bir ürün olmasıdır.
  • Alışveriş sonrasında o an itibarı ile mağazanın stoklarında hediye ürünün olmaması durumunda, kart hamilinin bilgileri mağaza tarafından alınacak ve ürünün mağaza stoklarına girmesi sonrasında kart hamiline yine mağaza tarafından teslim edilecektir. Hediye kazanan müşterinin slibinde “TEBRİKLER WORLD-ARÇELİK’TEN HEDİYE TABLET KAZANDINIZ, HEDİYE TABLETİNİZİ ARÇELİK MAĞAZASINDAN ALABİLİRSİNİZ” şeklinde bir mesaj çıkmaması durumunda, kart hamili daha önce hediye kazanmış veya işyeri kampanyaya dahil olmamış olabilir.
  • Daha önce kampanyadan yararlanılmamış ve ilgili Üye İşyeri de kampanyaya dahil olmasına rağmen, slibin çıkmaması durumunda üye işyeri yetkilisinin
  • 444 0 448 numaralı üye işyeri müşteri hizmetleri servisini araması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve ürün hediyesi Worldcard hamiline mağaza tarafından verilecektir. Yapı Kredi veya Arçelik kampanyayı tek taraflı olarak kampanyayı bitirme, süresini uzatma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.