Bosch 2013 Ramazan indirimleri

  • 09 Temmuz 2013
Bosch 2013 Ramazan indirimleri

Bosch kampanya ve indirimleri devam ediyor. Bosch 2013 ramazan ayına özel kampanyasında küçük ev aletlerinde indirim fırsatı sunuyor. Toastexx TFB4402V tost makinesi 205 TL yerine 155 TL’ye, Teaxx TTA2010 çay makinesi 145 TL yerine 110 TL’ye, MFQ 36460 stantlı solo mikser 199 TL yerine 150 TL’ye ve MSM 65PER Powermaxx el blender seti ise 185 TL yerine 140 TL’ye satışa sunuluyor. Bonus’a özel peşin fiyatına 10 taksit ve 5 ay erteleme fırsatı da veriliyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren Bosch Ev Aletleri,
küçük ev aletleri ailesindeki tost makinesi, çay makinesi, mikseri ve el blender seti ile güzel Ramazan sofralarına güzel indirimler sunuyor.

Sahur sofralarını hafif ve sağlıklı kahvaltılıklarla donatmak isteyenlere
Ramazan boyunca hafif tostların kolayca hazırlanabileceği Bosch Toastexx TFB4402V tost makinesi eğimli plakaları ile pizza dilimi ya da kanepe gibi aperatifleri ısıtırken de büyük kolaylık sağlıyor. 380×238 mm’lik geniş pişirme alanı sayesinde daha önceden pişirilen bir böreği sadece sıcak tutma ya da hazırlanan lezzetli sandviçleri ısıtarak, lezzetine lezzet katma amaçlı kullanılabiliyor. Bosch Teaxx TTA2010 çay makinesi ile kalabalık sofralara çay demlemek oldukça kolay hale geliyor. Su seviye göstergeli şeffaf su ısıtıcısı ile kişi sayısına göre çay hazırlanabiliyor, tek elle kolayca açılabilen kapaklı cam sürahi ise servis sırasında pratiklik katıyor. Toastexx ve Teaxx ikilisi, hem sahurda hem iftarda sağlıklı ve hafif beslenmek isteyenler için çok ideal bir seçenek oluyor. Bosch Ramazan kampanyası kapsamında Toastexx 205 TL yerine 155 TL’ye, Teaxx de 145 TL yerine 110 TL’ye satışa sunuluyor.

Ramazan sofralarını hazırlarken elinizin altında olmazsa olmazlar
450 Watt’lık gücüyle Bosch MFQ 36460 stantlı solo mikser, oldukça güçlü, sessiz ve hafif çalışmasını sağlayan modern motor teknolojisine sahip. Ergonomik tasarımı ve soft touch tutma yeri sayesinde kolay kullanım imkanı sunuyor. İki adet hamur yoğurma ayağına sahip olan Bosch stantlı solo mikser, döner kabı sayesinde rahat ve oldukça kolay kullanılabiliyor. Bosch MSM 65PER Powermaxx el blender seti 750 Watt’lık son derece güçlü, sessiz ve sarsıntısız çalışan bir motora sahip. Paslanmaz çelik bıçağı çıkartılabilen kapaklı doğrayıcı aparatı sayesinde mutfakta kesme ve doğrama işlerine pratik çözümler sunuyor. Kırmızı – gri rengiyle dikkat çeken el blender seti, aynı renklerdeki Toastexx ve Teaxx ailesi ile de çok uyumlu. Bosch Ramazan kampanyası kapsamında mikser 199 TL yerine 150 TL’ye, el blender seti ise 185 TL yerine 140 TL’ye satışa sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ