Bosch beyaz eşyalarda %23 indirim kampanyası

  • 23 Aralık 2013
Bosch beyaz eşyalarda %23 indirim kampanyası

Bosch 2013 yıl sonuna özel kampanyasında beyaz eşya ve ev aletlerinde %23’e varan indirim fırsatı sunuyor. Kampanyada Bonus kredi kartı sahiplerine peşin fiyatına 10 taksit kolaylığı 31 Aralık’a kadar geçerli.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin Aralık ayına özel doğa dostu ürünlerinde geçerli kampanyası başladı.
31 Aralık’a kadar devam edecek, %23e varancazip fiyatlarla sunulan Bosch NoFrost ve NoFrost Kombi Buzdolapları, MSerisi Bulaşık Makineleri, 6-7-8 ve 9 kilo Çamaşır Makineleri ile Multifonksiyonel Fırınlarenerji tasarrufu yapmanıza katkıda bulunuyor.

Bosch NoFrost Kombi buzdolabının enerji verimlilik sınıfı A+, Bosch NoFrost Buzdolapları’nın enerji verimlilik sınıfı ise A++.  Yiyeceklerinizin uzun süre taze ve sağlıklı kalmasını sağlayan geniş hacimli Bosch buzdolapları, elektronik ısı ayarı ve elektrik kesintisinde 19 saate kadar saklama gibi özellikler sunuyor.

Sadece46 dB ses seviyesine sahip A++ enerji sınıfı Bosch M Serisi Bulaşık Makineleri, düşük enerji ve su tüketiminin yanı sıra yarım yük seçeneği de sunarak doğa dostu özelliklerini pekiştiriyor.

Mükemmel yıkama performansı sağlayan, optimum süre ve enerji kullanan programlara sahip,
enerji verimlilik sınıfı A+++ olan6-7-8 ve 9 kilo kapasiteli Bosch Çamaşır Makineleri,tüm yıkama programları ve özel fonksiyonlar için tam elektronik kontrol olanağı sunuyor.

A enerji sınıfından daha tasarruflu, geniş fırın iç hacmine sahip paslanmaz çelik ve beyaz seçenekleri bulunan Bosch Multifonksiyonel Fırınlar ise birbirinden lezzetli yemekleri özel programları ile mükemmel lezzette pişirmenize olanak sağlıyor.

Doğa dostu Bosch ürünlerinde 31 Aralık’a kadar geçerli olan,%23’e varan indirim sağlayan kampanya sayesinde yeni yılda tasarruf evinizden başlıyor.Üstelik Bonus kredi kartı sahipleri peşin fiyatına 10 taksit ayrıcalığıyla kampanyadan yararlanabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.