Bosch online alışveriş sitesinde %25 indirim kampanyası

  • 11 Aralık 2013
Bosch online alışveriş sitesinde %25 indirim kampanyası

Beyaz eşyada kalitenin adı Bosch şimdi online alışveriş sitesi  bosch-home.com/tr/store/ adresinde temizlik ve bakım ürünlerinde ve aksesuarlarda %25’e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, beyaz eşyaların ilk günkü ışıltısını ve performansını korumasını sağlayan orjinal Bosch temizlik ve bakım ürünleri ile aksesuarlarda online satışa özel yüzde 25’e varan indirim kampanyası başlattı.

Sadece bosch-home.com/tr/store/ internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olan kampanya çerçevesinde, Bosch  tarafından test edilerek onaylanan orjinal temizlik ve bakım ürünleri yüzde 25’e varan indirimlerle tüketicilere sunuluyor. Ürünler, beyaz eşyaların hep ilk günkü gibi yeni kalmasını ve optimum performans ile çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Orijinal Bosch orijinal temizlik ve bakım ürünleri ile beyaz eşyalar ilk günkü gibi…
Beyaz eşyaların daha uzun ömürlü olması için düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılması ve bu işlemlerde kaliteli ve güvenilir ürünler kullanılması gerekiyor. orijinal Bosch temizlik ve bakım ürünleri de hergün kullanılan beyaz eşyaların her zaman ilk günkü gibi ışıltılı görünmesini sağlıyor ve en iyi performansı ile çalışmasını mümkün kılıyor.

Kampanya çerçevesinde http://www.bosch-home.com/tr/store/ adresinde temizlik ve bakım ürünlerinin yanında çatal bıçak sepeti, aliminyum tepsi, şişe rafı gibi ürün aksesuarları da yine online satışa özel  indirimlerle satılıyor. Ayrıca 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkânının yanı sıra alışverişleri taksitlendirme olanağı da sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.