Kampanya ve İndirim Haberleri

Hotpoint 2013 Sevgililer günü kampanyası

  • 07 Şubat 2013

Avrupa’nın ilk kurutma makinesi üreticisi Hotpoint’in kırışık önleme özelliğine sahip kurutma makinesini Sevgililer Günü’nde sevgilinize veya eşinize hediye ederek onu çamaşır asma, kurutma, toplama ve ütüleme derdinden kurtarabilirsiniz. Avrupa’da 9 milyondan fazla aile tarafından tercih edilen Hotpoint kurutma makineleri, Sevgililer Günü’ne özel olarak Şubat sonuna kadar 699 TL’den başlayan cazip fiyatlarla sunuluyor.

Avrupa’nın ilk kurutma makinesi üreticisi Hotpoint’in kırşık önleme özelliğine sahip kurutma makineleriyle sevgilinizi çamaşır asma, kurutma, toplama ve ütüleme derdinden kurtarabilirsiniz. 8 kilogram geniş kurutma kapasitesine ve 7 farklı kurutma seviyesine sahip Hotpoint kurutma makinelerindeki kırışıklık önleme özelliği daha az kırışık ve kupkuru çamaşırlar sunarak en sevilmeyen ev işi olan ütüye ayrılan zamanı minimuma indiriyor ve tüketicilerin hayatını daha da kolaylaştırıyor. Hızlı kurutma seçeneğiyle zamandan da tasarruf sağlayan Avrupa’da 9 milyondan fazla ailenin tercihi Hotpoint kurutma makineleri, rahatlıkla çamaşır makinesinin üzerine konularak aynı zamanda yerden de tasarruf sağlıyor.

Sahip olduğu Anti-Alerji Programı’yla temel alerjen, polen ve akarları yüzde 99,99 oranında yok ederek İngiliz Alerji Derneği tarafından da onaylanan Hotpoint kurutma makineleri; gömlek, bebek, pelüş oyuncak, pamuklular, sentetikler ve tazeleme gibi her türlü ihtiyaca uygun kurutma programlarına sahip. Şubat sonuna kadar Sevgililer Günü’ne özel olarak sadece 699 TL’den başlayan cazip fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunulan Hotpoint kurutma makineleri sevgilinizin, eşinizin hayatını daha da kolaylaştıracak.

 

Indesit Company Hakkında

Indesit Company, Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre ev aletleri (çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak, fırın ve davlumbaz) üreticilerinden biridir. İtalya, İngiltere ve Rusya gibi büyük pazarlarda lider konumundadır. 1975 yılında kurulan ve 1987’den beri Milano Borsası’nda işlem gören Indesit Company 2011 yılında “2,8 milyar Avro” satış rakamına ulaştı. Indesit Company İtalya, Polonya, İngiltere, Rusya ve Türkiye’deki 8 sanayi bölgesinde 16 bin çalışanıyla hizmet veriyor. Grubun ana markalarını Indesit, Hotpoint ve Scholtes oluşturuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ