Kampanya ve İndirim Haberleri

Hotpoint 2015 anneler günü hediye kampanyası

 • 24 Nisan 2015

Hotpoint 2015 anneler gününe özel çekiliş kampanyasında en güzel hediye notunu yazanlara çok özel hediyeler kazanma şansı sunuyor. Kampanya kapsamında 20 Nisan – 5 Mayıs 2015 tarihleri arasında http://www.hotpoint.com.tr/yinemicicek adresinden, Anneler Gününe özel En güzel hediye notunu sen yaz Hotpoint Çay Makinesi, Ekmek Kızartma Makinesi veya Katı Meyve Sıkacağı kazanma şansını yakala.

Yarışma Ayrıntıları

 • Hotpoint ”Yine mi Çiçek” Yarışması, Indesit Company Beyaz Eşya Pazarlama A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Yarışma 20 Nisan 2015 – 5 Mayıs 2015 tarihleri arasında http://www.hotpoint.com.tr/yinemicicek adresinde gerçekleştirilecektir.
 • Katılımcılar http://www.hotpoint.com.tr/yinemicicek adresine girerek annesine, anneler günü için bir not yazacak. Daha sonra formda yer alan ad/soyad, e-posta, adres, doğum tarihi, cep telefonu no ve kampanyayı nasıl duydun? Sorularını cevaplayarak uygulamaya katılımını sağlayacak. Kullanıcılar 1 defa formu doldurduktan sonra sadece mail adreslerini yazarak istedikleri kadar yarışmaya katılabilecekler. Yarışma, 5 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek ve sonunda jüri tarafından en beğenilen 5 kişinin yazdığı not kazanan olarak seçilecek.
 • Yarışma jürisi: Derya Gür (Indesit Company Pazarlama İletişim Müdürü), Utku Eseroğlu (Indesit Company Ticari Pazarlama Müdürü), Demir Çilingir (Ajans Başkanı), Nilay Tulum (Pazarlama Danışmanı) ve Seral Çelikbaş (Yaratıcı Ekip Lideri),
 • Yarışmada Indesit Company Beyaz Eşya Pazarlama A.Ş. tarafından kazananlara hediye edilecek ödüller aşağıdaki gibidir;
  – 84066 TM VPL JR0 Hotpoint Çay Makinesi
  – 84113 TT 12E AR0 Hotpoint Ekmek Kızartma Makinesi
  – 87902 SJ 4010 AR1 Hotpoint Katı Meyve Sıkacağı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  anneler günü en güzel söz yazma yarışma sonuçlarını nasıl ögrenicez

BİR YORUM YAZ