Hotpoint-Ariston beyaz eşya 2012 indirim kampanyası

  • 10 Ocak 2012
Hotpoint-Ariston beyaz eşya 2012 indirim kampanyası

Hotpoint-Ariston Enerji tasarruflu beyaz eşyalar ile eskilerini değiştirerek uzun vadede enerji giderlerinizi düşürebilir ve  yeni beyaz eşyalara sahip olabilirsiniz.Ariston beyaz eşyalara kolayca sahip olabilmeniz için 2012 kampanyası başladı.Hotpoint-Ariston Yetkili satıcılarında düşük enerji tüketimi sağlayan ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Ekolojik dengeye verdiği önemi tüm ürünlerine yansıtan Hotpoint-Ariston Enerji Tasarrufu Haftası’na özel olarak düşük enerji tüketimi sağlayan ürünlerinde %50’ye varan indirim kampanyası başlatıyor.

11-31 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek bu kampanya ile Hotpoint-Ariston, yüksek enerji tasarrufu sağlayan bazı ürünlerini %50’ye varan indirimlerle tüketiciye sunacak.

Kampanya, kategorisinde Avrupa’nın en düşük enerji tüketen fırını olma özelliği taşıyan Luce fırınları, az enerji sarfiyatıyla en uzun süre tazelik sağlayan A+ enerji sınıfı NMTL 1928 buzdolabını, A+++ enerji sınıfındaki WMG 803 çamaşır makinesini ve çamaşırları yoğuşmalı sistemle kurutan A+++ enerji sınıfındaki AAQCF 81 U kurutma makinesini kapsıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nilüfer gülbay dedi ki:

    3 gündür kampanya geçen bir yer aramama rağmen bulamadım. Aristonu da aradım.Onlar bir kaç telefon verdi.Aradım ama onların kampanyadan uzaktan yakından haberi yok. Hatta aristonu aradığımda onların bile haberi yoktu. Tekrar arayacaklarını söylediler.Halen bir cevap yok. Sanıırm kampanyanın bitmesini bekliyorlar.

  2. kampanyacı dedi ki:

    evet çok doğru sölemişin bende bekliyorum üç gündür ama ne reklamı var ne de adı. sadece adı geçiyor ama ortada somut bişey yok zaten alsam mı almasam mı die kararsızım neyse arçelikten sıradan ürünler alacam.ariston almıycam şüpheler oluştu kafamda.

  3. zynp dedi ki:

    ben yüzde elli indirim felan göremedim gören varmı? kampanyacı haklı kafamda şüpheler oluştu aristona karşı..

BİR YORUM YAZ