Kampanya ve İndirim Haberleri

Hotpoint Ariston bonus kampanyası 2013

  • 01 Ocak 2013

Hotpoint Ariston mağazalarında bonus kredi kartı sahiplerine özel taksit kampanyasında 28 Şubat 2013 tarihine kadar 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde +8 Taksit ve 3 Ay Erteleme kolaylığı sizleri bekliyor. Kampanya bonus üye işyerlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 1 Ocak – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında, bonus program üyesi yetkili Ariston bayilerde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde 2 – 4 arası taksitlere +8 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 5 taksitte +7 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 6 taksitte +6 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek 7 taksitte +5 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 8 taksitte +4 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 9 taksitte +3 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 10 taksitte +2 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 11 taksitte +1 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 12 taksit 3 ay ertelenecektir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles, Shop&Miles Business, American Express, Denizbank Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, Abank Bonus Card, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus ve Bonus Business kartlarla yapılan alışverişler dahildir.
  • Kampanyaya mail order ve sanal POS’lar dahildir.
  • American Express Business Card’lar ve Ekspres Limit’le yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET INDESIT” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya dahil olan işyerlerinin sliplerinde “BU ALIŞVERİŞE + 8 TAKSİT EKLENECEK VE ÖDEME 3 AY ERTELENECEK” şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
  • Erteleme istemeyen kart kullanıcıları için; ödeme sırasında 2 ile 9 arası herhangi bir taksit seçeneğini kart hamiline teklif edebilmesi için 1 TKST işlemlerine esnek ilave 8 taksit ugyulaması eklenmiştir. Böylece yüksek taksit veya erteleme istemeyen tüketiciler için alternatif taksitler sunulmaktadır. Bu uygulama kampayaya katılan kartlar için geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ