Kampanya ve İndirim Haberleri

Hotpoint bulaşık makinesi kampanyaları

  • 13 Kasım 2012

Şık İtalyan tasarımını fonksiyonel özelliklerle harmanlayan Hotpoint, kaçırılmayacak bir bulaşık makinesi kampanyası sunuyor. A enerji sınıfı Hotpoint LBF 42 bulaşık makineleri yıl sonuna  kadar sadece 699 TL ve bulaşıkları ışıldatan 6 aylık Finish Quantum deterjan hediyeli.

Tasarımı ileri teknolojiyle buluşturan Hotpoint, bulaşık makinelerine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. A enerji sınıfı Hotpoint LBF 42 bulaşık makineleri yıl sonuna kadar sadece 699 TL ve bulaşıkların daha parlak olmasını sağlayan 6 aylık Finish Quantum deterjan hediyeli.

Yarım yük yıkama, 35 dakikalık hızlı yıkama, kuvvetli yıkama ve ekonomik yıkama seçeneklerine sahip Hotpoint LBF 42 bulaşık makineleri, 12 litrelik su tüketim özelliğiyle  tüketicilere tasarruflu yıkama seçenekleri sunuyor.

Overflow Su Taşma Emniyet Sistemi ve yıkama aşamalarını gösteren ışıklı LED’lerle tüketicilere büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan Hotpoint LBF 42 bulaşık makineleri, 12 kişilik yıkama kapasitesi, 4 farklı yıkama programı ve tuz ve parlatıcı göstergelerine de sahip.

Indesit Company Hakkında

Indesit Company, Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre ev aletleri (çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak, fırın ve davlumbaz) üreticilerinden biridir. İtalya, İngiltere ve Rusya gibi büyük pazarlarda lider konumundadır. 1975 yılında kurulan ve 1987’den beri Milano Borsası’nda işlem gören Indesit Company 2011 yılında “2,8 milyar Avro” satış rakamına ulaştı. Indesit Company’nin dünya çapında 14 üretim tesisi (İtalya, Polonya, İngiltere, Rusya ve Türkiye) ve 16 bin çalışanı bulunuyor. Grubun ana markalarını Indesit, Hotpoint ve Scholtes oluşturuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ