Kampanya ve İndirim Haberleri

Profilo BM5221EG bulaşık makinesi 899 TL kampanya fiyatı

  • 20 Ağustos 2013
Profilo BM5221EG bulaşık makinesi 899 TL kampanya fiyatı

Profilo beyaz aşyalarda kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Profilo 2013 Ağustos ayına özel bulaşık makinası kampanyasında 5 Programlı ve HijyenEkstra özellikli Profilo BM5221EG bulaşık makinesinde 899 TL kampanya fırsatı sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Ağustos ayı boyunca tüm Profilo bayilerinde gerçekleştirdiği indirim kampanyasıyla tüketiciler çok uygun fiyata 5 Programlı ve HijyenEkstra özellikli BM5221EG bulaşık makinesine sahip olma fırsatı elde edecek.

A+ Enerji sınıfına sahip Profilo BM5221EG hızlı program seçenekleri (Ekspres 55’ ve Ekspres 29’), yarım yük ve özel bardak koruma sistemi özellikleriyle üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlarken, bulaşıklarınızı pırıl pırıl yıkıyor. Ürünün 1-24 saat arasında başlama zamanını erteleme özelliği çalışan kadınların hayatını kolaylaştırırken, üç kademeli asansörlü üst sepet sayesinde bulaşıklar rahatlıkla yerleştiriliyor ve mükemmel yıkanması sağlanıyor.

Profilo’nun “Şimdi bulaşık makinesi almanın tam zamanı” dedirten kampanyasından yararlanmak için Ağustos ayı bitmeden herhangi bir Profilo bayisine uğramak yeterli.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x