Samsung ankastre set, fırın, buzdolabı fiyatları kampanya indirimleri

  • 12 Eylül 2012
Samsung ankastre set, fırın, buzdolabı fiyatları kampanya indirimleri

Son yıllarda ülkemizde elektronik ürünleri yanında beyaz eşya ve ankastre ürünlerle büyük beğeni toplayan Samsung 2012 Eylül ayına özel kampanya fiyatları ile sizleri samsung bayilerine davet ediyor. Eylül ayına özel Samsung ankastre setlerde %20 indirim fırsatını kaçırmayın!

Samsung’un fırın, ocak ve davlumbaz’dan oluşan 3’lü ankastre kampanyası yüzde 20 indirim ile tüketicilere sunuluyor.

Samsung ankastre ürünleri sayesinde tüketiciler hem mutfaklarda yemek yapmanın keyfini çıkarıyor hem de tasarruf sağlıyor.

Twin Convection İkili Pişirme Sistemli Samsung Ankastre Fırınlar
Samsung ankastre fırınların, Twin Convection İkili Pişirme Sistemi iki ayrı yemeğin aynı anda pişirilmesini sağlarken tüketicilere hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyor.  Bu pişirme yöntemi sayesinde kullanıcılar yüzde 25’e varan enerji tasarrufu elde ediyor.
Çift fanla sağlanan Airvection Sistemi ile de lezzetli ve sağlıklı yemekler pişiriliyor. Üstelik buharla ve katalitik temizle sistemleriyle eller hiç kirletilmeden hızlı ve kolay bir şekilde fırın temizlenebiliyor. 6 farklı otomatik pişirme modu, hızlı ön ısıtma özelliği, 65lt. geniş iç hacmi ve kullanışlı LED ekranı ile ankastre fırınlarla pişen yemekler aile sofralarına lezzet ve keyif katıyor.

Performans, Güvenlik ve Kolay Kontrol Samsung Ankastre Ocaklarla Mutfaklara Geliyor
Samsung gazlı ocaklar, Triple Crown 3’lü ateşleme gözü ile maksimum düzeyde ısı üreterek yüksek pişirme performansı sağlarken, otomatik kapanma fonksiyonu ile gaz sızıntılarını önleyerek güvenli ve hızlı bir şekilde yemek pişirilmesini sağlıyor.

4 Farklı Hız Seçeneği ve Mükemmel Emiş Gücüne Sahip Şık Samsung Davlumbazlar
Samsung Davlumbazlar farklı hız seçeneklerine sahip yüksek emiş gücüyle sessiz bir şekilde, kokuları kısa sürede ortadan kaldırıyor. Doğal parlaklığa sahip

halojen lamba ve bütün fonksiyonlarının dokunmatik olarak kontrol edilebilen ekranı ile davlumbazın tasarımı ve pürüzsüz paslanmaz çelik yüzeyin zarafetini tamamlıyor. Üstelik temizlemesi kolay alüminyum filtre ile yemeklerden geriye kalan kokular toplanarak mutfağın her zaman temiz kalması sağlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ