Samsung beyaz eşya kampanyaları Kasım 2012

  • 16 Kasım 2012
Samsung beyaz eşya kampanyaları Kasım 2012

Samsung beyaz eşyalarda kampanyalar devam ediyor. Samsung sonbahar kampanyasında  Kasım ayına özel kampanyalar ve fırsat fiyatları sizleri bekliyor.

Eco Bubble Teknolojili Çamaşır Makinesi 1199 TL yerine 799 TL
Kampanya dahilinde sunulan WF1702W5W Çamaşır Makinesi, Samsung’un geliştirdiği Eco Bubble teknolojisiyle tüm kadınların hayallerini süslüyor. Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi benzersiz köpükle yıkama teknolojisi sayesinde; yüzde 70’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Üstelik, sessiz yıkama sağlayan VRTplus teknolojisi, kumaşların yıpranma riskini azaltan Elmas Kazan ve 15 dk hızlı yıkama programlarıyla da benzerlerinden ayrışıyor.

Kampanya süresince 7 Kg kapasiteli Eco Bubble Çamaşır makineleri 1199 TL yerine 799 TL’lik indirimli fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

Samsung No – Frost Buzdolapları da 1799 TL yerine 999 TL’ye Sizleri Bekliyor!
Buzdolabını değiştirmek isteyen tüketiciler için büyük bir fırsat sunan Samsung’un RT54QMSW No-Frost buzdolabı 1799TL yerine 999TL’den satışa sunulurken kampanya dahilindeki A+ enerji sınıfına sahip Samsung No Frost Buzdolabı, 420 Lt. iç hacim ve LED göstergesiyle her aileye ve her mutfağa uygun çözümler sunuyor.

Kampanya dahilindeki Samsung RT54QMSW no-frost buzdolaplarında bulunan 10 yıl garantili Digital İnverter Kompresör sayesinde buzdolabının performansı artarken, geleneksel modellere göre yüzde 26’ya varan enerji tasarrufu ve uzun süreli tazelik sağlıyor. Samsung Dijital Inverter Kompresör sayesinde ayarlanan ısı düzeyi, dış ortam sıcaklığı ve kapının açılma sıklığı hesaplanarak, soğutma talebine göre kompresör hızı en etkin düzeye gelecek şekilde değiştirme yoluyla ısı transfer akışı sürekli olarak düzenleniyor ve sağladığı yüksek gücün yanında gürültü düzeyi de minimize ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ