Samsung buzdolabı ve çamaşır makinesi kampanyaları

  • 11 Ekim 2012
Samsung buzdolabı ve çamaşır makinesi kampanyaları

Ülkemiz beyaz eşya pazarında son yıllarda başarılı satış rakamları yakalayan güney Koreli dev Samsung kampanya ve indirimlerle beyaz eşya satışlarına devam ediyor. Samsung 2012 Ekim ayına özel kampanyasında buzdolabı ve çamaşır makinelerinde kampanya fiyatları ile sizleri Samsung bayilerine davet ediyor.

Eco Bubble Teknolojili Çamaşır Makinesi 1199 TL yerine 799 TL
Ekim Ayı süresince devam edecek kampanya dahilinde Samsung Eco Bubble Çamaşır Makineleri  çok avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Kampanya dahilinde sunulan WF1702W5W Çamaşır Makinesi Samsung’un geliştirdiği Eco Bubble, benzersiz köpükle yıkama teknolojisi sayesinde; yüzde 70’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Üstelik, Samsung çamaşır makineleri sessiz yıkama sağlayan VRTplus teknolojisi, kumaşların yıpranma riskini azaltan Elmas Kazan ve 15 dk hızlı yıkama programlarıyla da benzerlerinden ayrışıyor.

Kampanya süresince 7 Kg kapasiteli Eco Bubble Çamaşır makineleri 1199 TL yerine 799 TL’lik indirimli fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

Samsung No – Frost Buzdolapları da 1799 TL yerine 999 TL’ye Sizleri Bekliyor!
Buzdolabını değiştirmek isteyen tüketiciler için büyük bir fırsat sunan Samsung, Ekim ayı süresince Samsung RT54QMSW No-Frost buzdolabını 1799TL yerine 999TL’den satışa sunuyor. Kampanya dahilindeki A+ enerji sınıfına sahip Samsung No Frost Buzdolabı, 420 Lt. iç hacim ve LED göstergesiyle her aileye ve her mutfağa uygun çözümler sunuyor.

Kampanya dahilindeki Samsung RT54QMSW no-frost buzdolaplarında bulunan 10 yıl garantili Digital İnverter Kompresör sayesinde buzdolabının performansı artarken, geleneksel modellere göre yüzde 26’ya varan enerji tasarrufu ve uzun süreli tazelik sağlıyor. Samsung Dijital Inverter Kompresör sayesinde ayarlanan ısı düzeyi, dış ortam sıcaklığı ve kapının açılma sıklığı hesaplanarak, soğutma talebine göre kompresör hızı en etkin düzeye gelecek şekilde değiştirme yoluyla ısı transfer akışı sürekli olarak düzenleniyor ve sağladığı yüksek gücün yanında gürültü düzeyi de minimize ediliyor.

Samsung tüketicilerine kaçırılmaz bir sonbahar fırsatı sunan indirim kampanyası tüm Samsung Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.