Samsung kurutma makinası süpürge hediyeli

  • 23 Temmuz 2013
Samsung kurutma makinası süpürge hediyeli

Samsung beyaz eşyalarda kampanyalar devam ediyor. Şimdi Samsung’dan kurutma makinası alanlara özel elektrik süpürgesi hediye ediliyor.

Kurutmalı Eco Bubble Çamaşır Makinesi ile Çamaşır Asma Derdi Sona Eriyor!
Günümüzün balkonsuz evlerinin en büyük derdi hiç kuşkuşuz yıkanan çamaşırları asmak ve kurutmak. Samsung Eco Bubble Kurutmalı Çamaşır Makinesi işte bu derde son veriyor ve çamaşırlar tertemiz olurken, kurutma özellikleri sayesinde kullanıcıların yaşam kalitesini de yükseltiyor.

Samsung WD906U4SAGD ve WD906U4SAWQ modelleri kurutmalı çamaşır makinelerinde bulunan Eco Bubble köpük teknolojisi ile tüketicilerin, hem çamaşır yıkarken hem de kuruturken hayatlarını kolaylaştırıyor. Makinenin Air wash sistemi sayesindeyse, sıcak hava ile çamaşırlara sinen kötü kokular giderilirken, sterilizasyon özelliği ile kıyafet ve yastıklardaki bakteriler tamamen yok ediliyor.

Samsung Elektrikli Süpürge Bedava!
Eylül sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamındaki Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesini alan tüketiciler 328 TL değerindeki VCC4780V32/XTR modeli Samsung Elektrikli Süpürge’ye de ücretsiz olarak sahip oluyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ