Tefal 2014 ramazan kampanyasında %25 indirim

  • 25 Haziran 2014
Tefal 2014 ramazan kampanyasında %25 indirim

Tefal mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Tefalde 2014 ramazan ayına özel kampanyada Tefal By Arda Türkmen Serisi’nden seçeceği 2 ürün ile kendi setini oluşturan herkes anında %20, 3 ürün ile oluşturana anında %25 indirim fırsatı sunuluyor.

Yeniliklerin öncüsü Tefal’in, yeme içme dünyasında herkesin yakından takip ettiği Arda Türkmen ile Türklerin mutfak alışkanlıklarına göre özel olarak tasarladığı seri Ramazan ayına özel kampanya ile tüketicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Düdüklü tencereden kek kalıplarına, tencerelerden ızgara tavalara kadar farklı üst düzey tasarımların yer aldığı seriden en fazla 3 ürün seçerek kendi serisini oluşturan herkes sete yüzde 25 indirimli sahip oluyor.

Yeni ve patentli titanyum özelliğiyle güçlü ve dayanıklı Tefal ProSelection indüksiyon teknolojisi ve üstün yapışmaz kaplamasıyla mükemmel lezzetleri kolayca hazırlıyor. Farklı boyutlardaki tencere ve tava seçenekleriyle mutfaktaki tüm ihtiyaçlara çözüm sunan Tefal ProSelection serisi, özel yapışmaz kaplama teknolojisi ve paslanmaz çelik sapları ile hem ocakta ve hem de fırında kullanılabiliyor. Geniş bir yelpazeye sahip Arda Türkmen serisi, mutfağın baştacı oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.