Vestel mağazalarında Ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcı hediye

 • 01 Mayıs 2011
Vestel mağazalarında Ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcı hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Vestel Mağazaları’nda 100 TL ve üzeri 2-4 taksit aralığındaki alışverişlerinde +8 Taksit, 100 TL ve üzeri 5-12 taksit aralığındaki alışverişlerde ise 4 ay erteleme fırsatı kazanıyor.Üstelik, tek seferde yapacağınız 1200 TL ve üzeri alışverişlerinizde ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısından oluşan Vestel Kahvaltı Seti hediye! kampanyayı kaçırmayın.

Vestel Mağazaları�nda CardFinans’a özel +8 Taksit veya 4 ay erteleme yanında 1200 TL alışverişinize ekmek kızartması makinesi ve su ısıtıcısı Hediye! CardFinans ile yapacağınız 100 TL ve üzeri 2-4 taksit aralığındaki alışverişlerde +8 Taksit, 100 TL ve üzeri 5-12 taksit aralığındaki alışverişlerde ise 4 ay erteleme fırsatı bulunmaktadır. Ayrıca, tek seferde yapacağınız 1200 TL ve üzeri alışverişlerinizde ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısından oluşan Vestel Kahvaltı Seti Hediye�si bulunmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. havvanur akşit dedi ki:

  babam bugün vestelden 1730 tl.lik alışveriş yaptı mağaza ketıl ve ekmek kızartma makinesi için 60 tl.lik kıredi kartından parapuan çektiler buna hakları varmıdır ?.kahvaltı seti ücretsiz değilmi?cevabını acil gönderirseniz memnun oluruz.

 2. havvanur akşit dedi ki:

  sivas merkez sirer caddesi üzerinde bulunan vestel mağazasından cardfinans kıredi kartı ile alışveriş yaptık.

 3. admin dedi ki:

  Merhaba Havvanur hanım işlemi cardfinans ile yaptıysanız firmanın herhangi bir ücret almaması gerekiyor.Puan çekmiş olmaları firmanın sahtekarlığını gösteriyor.Hakkınızı aramanızı tavsiye ediyorum.60 lira haksız kazanç elde ediyor firma.Maalesef Anadolu’da bulunan birçok firma bu tip kampanyaları kendi lehlerine çevirmeye çalışıyor.Sonra çıkıp Avm’ler işimize darbe vurdu mağduruz edebiyatı yapıyorlar.
  Saygılarımla

BİR YORUM YAZ