Capitol Spectrum kart çekilişi

  • 12 Aralık 2010
Capitol Spectrum kart çekilişi

Türkiye’nin tek bir merkezde toplanmış 14 salonu ile en büyük ‘Sinema Kompleksi’ne sahip olan Capitol, her ay Spectrum kartını en çok kullanan bir talihli çifti, Aralık ayında gerçekleştirilen çekiliş ile belirlendi.

Türkiye’nin tek bir merkezde toplanmış 14 salonu ile en büyük ‘Sinema Kompleksi’ne sahip olan Capitol, her ay Spectrum kartını en çok kullanan bir talihli çifti, Türkiye’nin en güzel yerlerini rüya gibi bir tatil ile keşfetmeye çağırıyor!

İleri teknolojik donanımı, konforlu ve kaliteli seyir imkânıyla Anadolu yakasının en çok tercih edilen sinema kompleksine sahip olan Capitol Alışveriş Merkezi, film keyfini ?gerçekten’ unutulmaz kılmaya devam ediyor.

Bugüne kadar sunduğu avantaj ve sürpriz hediyelerle oldukça ilgi gören Spectrum Kart ile Capitol Spectrum 14 sinemalarında bir ay içinde her seyredilen film karşılığında çekilişe katılma hakkı kazanılacak. Üç aylık periyodlar halinde gerçekleştirilecek çekilişte tatil hakkı kazanan talihli çift, Eylül- Ekim- Kasım 2010 tarihleri boyunca güzel atlar diyarı masalsı Kapadokya, muhteşem mimarileri ile binyıllara meydan okuyan Afrodisyas ve Efes gibi antik kentlerin gezileceği Kuşadası-Pamukkale bölgesi ve birbirinden güzel plajlarıyla dünyayı kendine hayran bırakan Akdeniz’in incisi Likya bölgesi için kampanyaya katılacak. Aralık ayında gerçekleştirilecek çekiliş ile belirlenecek talihliler, tatil haklarını Ağustos 2011 tarihine kadar kullanabilecekler.

Capitol Spectrum 14 Sinemaları talihlilerine özel düzenlenecek bu turlarda butik otellerde konaklayıp rehber eşliğinde özel araçlarla gezinin keyfini çıkaracak şanslı çiftler, ilerleyen aylarda Türkiye’nin diğer özel bölgelerini de keşfedecek!

Bir kereye mahsus tüm yıl içerisinde geçerli olacak ve yılbaşı bayram gibi özel günler dışında, seyahat edecekleri tarihi ödüle hak kazananların belirleyebileceği kampanyaya katılım için tek yapılması gereken Spectrum kartınız ile bir ay içerisinde izleyebildiğiniz kadar çok film izlemek!
10-12-2010

İlk talihliler belli oldu!

Eylül 2010 Çekilişi
Asil Talihli: Saadet Soral YILMAZ
Yedek Talihliler:
Ayça USMANBAŞ, Selomo OJALVO, Aslıhan ATAY

Ekim 2010 Çekilişi
Asil Talihli: Serpil KÖKSAL
Yedek Talihliler:
Şencan Ç.BARLOK, Muhammed AYTER, Melek HAYDAROĞLU

Kasım 2010 Çekilişi
Asil Talihli: Fuat SEVER
Yedek Talihliler:
Saime ÇAKMAK, Mustafa YILMAZ, Krenar DOBROSHI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.