Pepsi çekiliş sonuçları Toyota Auris kazanan 10 talihli

 • 21 Kasım 2011
Pepsi çekiliş sonuçları Toyota Auris kazanan 10 talihli

Pepsi alarak çekilişe katılanlar arasından 10 talihli Toyota Auris otomobil kazandı.Kazananları tebrik ediyoruz.Çekiliş sonuçlarını aşağıda bulabilirsiniz.

10 adet 2011 Model Toyota Auris Comfort 1,33 kazananlar
BAHAR KARAKAYAADANA
BARIŞ POLATİSTANBUL
BEKİR YILDIRIMİSTANBUL
BURCU BAYELAZIĞ
FATİH AYYILDIZK.MARAŞ
HASAN YILDIRIMADANA
NAHİR ERTAŞZONGULDAK
SİBEL CEYLANMALATYA
YAŞAR ÇAKIRŞIRNAK
YILMAZ UÇKUNUŞAK
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. NURULLAH dedi ki:

  Merhabalar,Adana dan ailecek iyi bir pepsi kullanıcısız,o kadar sms gönderdik ama bu zamana kadar talihimiz hiç bize gülmedi,bu bir isyan değil ama bir kerede bizlere gülsün istiyoruz,umudumuzu yitirmedik bekliyoruz, teşekkürler.

 2. mehmet dedi ki:

  büfemizde sadece pepsi ürünleri sattım kendim , ailemle ve arkadaşlar ortamlarında pepsi yi tercih ettim ce tavsiye ettim ama artık böyle birşey olmaz.

 3. songül dedi ki:

  arkadaşlar onu bunu bilmem de bana araba çıktı ama kapak yok diye arabayı vermiyorlar .ama bende tüketici mahkemesine başvuracağım hakkımı sonuna kadar arayacağım .hem diyeceksin raflarda ki tüm kapakların şifresi hem de şişe üzerinde kapak saklanacak diye byk puntalı uyarı yazmazayacaksın insan bu kadar da salk yerine konmaz ki kardeşim

 4. burak dedi ki:

  slm songul oncelikle tebrik ederim ama üzüldm bence hakkını ara o zaman kampanyada soleselerdi kapagı saklayın diye tabiki mahkemeye ver b enimde basima bole bisi gelmisti kazandim görüsmek istersen deryalim_27@hotmail.com

 5. memet dedi ki:

  büyük firmalar büyük dolandırıcılık yaparlar bunlar hepsi dolandırıcılar

BİR YORUM YAZ