Anadolujet avea kampanyası gidiş-dönüş bilet 99 TL

  • 01 Kasım 2015
Anadolujet avea kampanyası gidiş-dönüş bilet 99 TL

Anadolujet ve Avea işbirliği ile düzenlenen yeni uçak bileti kampanyasında gidiş-dönüş yurtiçi biletinizi 99 TL’ye alma fırsatını kaçırmayın! Avea hattınızdan göndereceğiniz mesaj sonrası gelecek indirim kodu ile fırsattan faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında biletlerinizi 1-15 Kasım 2015 tarihleri arasında alarak, 1-30 Aralık 2015 tarihleri arasında uçabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için ANADOLUJET yazıp 5060’a SMS gönderilmesi ve anadolujet.com’da belirtilen alana girilmesi gerekmektedir.

Aktarmalı uçuşlar, başka havayolu ile ortak uçuşlar ve Kıbrıs uçuşları kampanyaya dâhil değildir.

Yalnızca www.anadolujet.com adresinden kampanyaya özel promosyon kodu ile satın alınacak biletlerde indirim uygulanacaktır, diğer satış kanallarında indirim uygulanmamaktadır

www.anadolujet.com’dan uçuşunuzu planlayın, Kredi Kartı ile Ödeme sayfasına geldiğinizde ‘Avea Kampanyası’nı seçin, promosyon kodunu ilgili alana girerek uygula butonuna bastığınızda indirimli tutar ekrana yansıyacaktır.

Bu kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Biletlerdeiptal, değişiklik ve iade yapılamaz. Kampanya 1000 katılım ile sınırlandırılmıştır. SMS ile gönderilen indirim kodu tek kullanımlıktır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. AnadoluJet ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyabul.org hediye bilet indirim kodu: M1UCHHS

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.