Avea 2 gb internet paketi sadece 16 TL kampanya fiyatıyla

  • 21 Ekim 2011
Avea 2 gb internet paketi sadece 16 TL kampanya fiyatıyla

Avea internet paketlerinde indirim kampanyası başladı.Avea faturasız hat sahibi abonelere http://teklif.avea.com.tr`den indirimli internet paketlerini alabilirler.İsterseniz 250 MB cepten internet 5 TL`ye, isterseniz 2 GB cepten internet 16 TL fiyatla sizleri bekliyor kaçırmayın !

Siz de hemen cep telefonunuzdan http://teklif.avea.com.tr sayfasına gelin, dilediğiniz indirimli paketi seçin, cep telefonunuza 8989 kısa numarasından gelecek SMS`i EVET yazarak yanıtlayın, siz de indirimli data kampanyasından faydalanın!

Müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önünde bulundurarak en avantajlı teklifleri sunan Avea, cepten internet fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. http://teklif.avea.com.tr uygulama linkinden bulunduğu şehri ve Avea bayisinin adını seçerek tercih ettiği data paketini işaretleyen Avealılar; Facebook connect ile hesaplarına bağlanacak ve cep telefonlarına gelen kısa mesajı ‘EVET’ yazıp yanıtlayarak 250 MB’lık internet paketine 5 TL’ye, 2 GB’lık internet paketine ise 16 TL’ye sahip olabilecek.

Facebook gibi sosyal ağlarda vakit geçirmeyi sevenler için eşsiz bir fırsat olacak bu kampanya 27 Ekim 2011 tarihine kadar tüm Avea bayilerinde geçerli olacak.

4 adımda ‘sosyal’ bağlanma
Adım 1: Bulunduğun bölgeyi belirleyip Avea tekliflerinden istediğini seç.
Adım 2: Teklifi onayla.
Adım 3: Fırsatlardan yararlanmak için Facebook hesabına bağlan ve uygulamaya izin ver.
Adım 4: Cep telefonuna gelen kısa mesajı ‘EVET’ olarak yanıtla ve indirimli data paketini kullanmaya hemen başla.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.