Avea 2012 öğretmenler günü kampanyasında 250 dakika konuşma hediye

  • 21 Kasım 2012
Avea 2012 öğretmenler günü kampanyasında 250 dakika konuşma hediye

Avea 2012 öğretmenler günü kampanyasında hediye konuşma süresi ve mms paketi hediye ediyor. Avea’da MEB ve Eğitimciler tarifelerinden yararlanan Avealılara 250 dakika konuşma ve renkli mesajlaşmaları için 250 MMS hediye ediliyor. Ayrıca Süvari Mağazaları ve Çiçeksepeti.com işbirlikleri kapsamında Avealılar ayrıcalıklı fırsatlarla buluşuyor

“Canım Öğretmenim” kampanyası kapsamında “MEB ve Eğitimciler” tarifelerinden yararlanmakta olan öğretmenlerimize Avealılarla 250 dakika ve her yöne 250 MMS Avea’dan hediye ediliyor. 24 Kasım sabahından 25 Kasım gece 24.00’e kadar devam edecek kampanya ile; Avealılar sevdikleriyle tüm haftasonu boyunca özgürce konuşup, öğretmen arkadaşlarını kutlayabilecek, güzel anlarını paylaşabilecek.

Ayrıca, Süvari Mağazaları tarafından Öğretmenler Günü için özel olarak hazırlanan, kravat, kazak ve gömlekten oluşan hediye seti 119.70 TL yerine Avealılara 69.90 TL’ye sunulacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların SUVARI yazıp 5060’a SMS göndererek şifre almaları yeterli.
Avea’nın Çiçeksepeti.com işbirliği kapsamında ise öğretmenler gününe özel Ciceksepeti.com’dan sipariş edilen tüm çiçek, çikolata ve meyve sepetlerinde yüzde 30 indirim uygulanacak. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların CICEKSEPETI yazarak 5060’a SMS göndermeleri yeterli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ