Avea 2013 babalar günü indirimleri

  • 14 Haziran 2013
Avea 2013 babalar günü indirimleri

Avea kampanya ve fırsatları devam ediyor. Avea 2013 babalar gününe özel kampanyasında DS Damat ve Tekin Acar mağazalarında %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Müşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklı teklifler sunan Avea; Babalar Günü’nde babasına en güzel hediyeyi vermek isteyenlere, çeşitli marka ve ürünlerde avantajlı indirim fırsatları sunuyor. Avealılar; kozmetik, giyim ve kişisel bakım olmak üzere yüzlerce hediye seçeneğinden yüzde 50’ye varan indirimlerle faydalanıyor.

Bu yıl 16 Haziran tarihinde kutlanacak Babalar Günü’nde, seçtikleri hediyelerle babalarına unutulmaz bir Babalar Günü yaşatmak isteyen Avealılar; 16 Haziran’a kadar sürecek D’S Damat ve Tekin Acar kampanyalarıyla, cazip indirim avantajlarından yararlanabiliyor.

Babanızın stiline en uygun kıyafetler, yüzde 20’ye varan indirimlerle Avea’da!
Avea; Babalar Günü’ne özel sunduğu, stil sahibi babaların tercihi D’S Damat kampanyasıyla, 16 Haziran’a kadar tüm D’S Damat ürünlerinde geçerli anında yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

İndirim fırsatından faydalanmak isteyen Avealılar; “DSDAMAT” yazıp 5060’a SMS göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Avealılara özel yüzde 50’ye varan indirimler Tekin Acar’da!
Tekin Acar Kozmetik’ten babasına parfüm ya da kozmetik hediye etmek isteyen Avealılar, tüm ürünlerde geçerli olmak üzere yüzde 50’ye varan indirim fırsatından faydalanabiliyor.

16 Haziran’a kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyen Avealılar; TEKINACAR yazıp 5060’a, Türk Telekom müşterileri; TEKINACAR yazıp boşluk bırakarak (başında sıfır olmadan) ev telefonu numarasını 6616’ya, TTNET müşterileri ise; TEKINACAR yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaralarını 6606’ya SMS’leyerek kampanyaya katılabiliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ