Avea 2013 sevgililer günü kampanyasında 1 paket fiyatına 2 paket fırsatı

  • 05 Şubat 2013
Avea 2013 sevgililer günü kampanyasında 1 paket fiyatına 2 paket fırsatı

Avea 2013 sevgililer gününe özel kampanyasında birçok fırsat  sunuyor. Avea 14 Şubat – 14 Mart tarihleri arasındaki “Sevgilimden Paket” kampanyası kapsamında bir paket fiyatına, 2 paket alacak olan Avealılar,hem sevdiklerine sürpriz yapıphem de doyasıya konuşabilecek

“Avea Her Yerde Kazandırır” platformuyla müşterilerine her alanda kazandıran Avea, “Sevgililer Günü”’nde de ayrıcalıklı teklifler sunan marka ortaklıklarına imza atıyor. Sevgililerine sürpriz yapmak isteyen Avealılar, özel tasarlanmış kampanyalar kapsamında, mücevherattan modaya, ev dekorasyondan, çiçek ve gurme gönderimine birbirinden özel indirim seçeneklerine sahip olacak.

Sevgililer gününün vazgeçilmezi için Çiçek Sepeti’nden yüzde 30 indirim…
Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezleri olan çiçek ve gurmegönderimlerini Çiçek Sepeti üzerinden yapacak Avealılaryüzde 30 indirim (39TL üzerindeki gönderimlerde)kazanırken, ev dekorasyonunda yapacakları yeniliklerle tazelenmek isteyen Avealıları ise, Tepe Home’un seçili mobilya ve ev aksesuarlarında yüzde 20’ye ekstra yüzde 20’ye varan indirim fırsatı bekliyor.

Sevgililer Günü’nde tatil sürprizi
Sevgililer Günü’nde sevgililerine çok özel tatil sürprizleri yapmak isteyenAvealılar için ise indirimli tatiller var. Avealılar Jolly Tur ile yapılan marka ortaklığı kapsamında, yurtiçi otellerde yüzde 40’a, kültür turlarında yüzde 20’ye, yurtdışı turlarında ise 50 Euro’ya varan indirimseçeneklerine sahip olacak.

Bu özel günü ömür boyu hatırlamak isteyenler ise,Gülaylar ile yapılan işbirliği kapsamında yüzde 70 indirime ek olarak; yapacakları altınalışverişlerinde yüzde 5, pırlanta tercihlerinde ise yüzde 10 oranında indirim fırsatına sahip olurken, Saat&Saat’ten yapılacak tüm ürünlerde yüzde 20 indirim kazanacaklar.

Modayı yakından takip eden sevgililerini sevindirmek isteyen Avealılara özel yapılan işbirlikleri kapsamında; Avealılar Morhipo’dan yapacakları sezon ürünlerinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinde yüzde 20indirim fırsatına sahip olacak.

Sevgililer Günü’ne özel muhallebi klasiği
Geleneği bozmayıp Sevgililer Günü’nü muhallebi ile tatlandırmak isteyen Avelıları ise Bolulu Hasan Usta’dan alacakları tatlının yanındaki ikinci tatlıları yüzde 50 indirimli olarak ikram edilecek.

Avealılarilgili MARKA adını yazıp, 5060’a SMS göndererek kampanyadan yararlanabilecek.

Avealılar, Sevgililer Günü’nde aşklarını sınırsızca ifade edecek!
Sevgililer Günü’nde de farklı bir alternatif sunan Avea, sevdiklerinizle bol bol konuşun ve doyasıya mesaj atın diye birbirinden çekici hediye paketlerioluşturdu. 14 Şubat- 14 Mart tarihleri arasında “Sevgilimden Paket”kampanyası kapsamında 30 gün boyunca Avealılar, HEDIYE 5BIN ya da HEDIYE GECE yazıp  5555’e göndererek  doya doya konuşup, mesajlaşabilecekler.

Yaz Sevgilim Paketiile 9TL’ye, Aveaiçi 5.000 SMS, Sevgilimle İyi Geceler Paketi ile de akşam 9’dan sabah 9’a geçerli olmak üzere 9TL’ye Aveaiçi 3.000 dakika kullanımıyla 14 Mart’a kadar her gün Sevgililer Günü’nü yaşayacaklar.Bir paket fiyatına iki paket alan Avealılarsevgilisine sürpriz yaparak, dilediğince konuşup mesajlaşma fırsatına sahip olacaklar.

Faturasız hatlara özel “Hediye 5bin hediye edilecek numara” kampanyası
Faturasız Avea müşterileri de, sevdiklerine 10TL’ye Avea içi 10.000 ve her yöne 1000 SMS içeren 11.000 SMS paketini veya 9TL’ye Avea içi 5000 SMS paketini hediye edebilecekler. 11.000 SMS paketini hediye etmek için, “Hediye KAYIT hediye edilecek numara”; 5000 SMS paketini hediye etmek için “Hediye 5bin hediye edilecek numara” yazıp 3901’e göndererek kampanyadan yararlanabilecekler.

2 TL’den başlayan paketlerle çok avantajlı faturalı internet paketleri Avea online işlemler merkezinde tüm sevgilileri bekliyor

Avea, Sevgililer Günü’nde sevgilileri avantajlı cepten internet paketleri ile buluşturuyor. İnternetle yeni tanışanlardan, internet kullanım saatleri gece ve gündüz olarak ayrılan, sadece sosyal medya kullanan ya da interneti hep cebinde taşımak isteyen müşterilere birbirinden çeşitli internet teklifleri 2TL’den başlayan fiyatlarla Avea’dan geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. keriman dedi ki:

    sevgililer gününe özel heryöne dakika yok mu? varsa öğrenebilirmiyim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.