Avea 2013 yılbaşı kampanya fırsatları

  • 05 Aralık 2012
Avea 2013 yılbaşı kampanya fırsatları

Avea abonelerine özel 2013 yılbaşı kampanyasında birçok markada fırsatlar sizleri bekliyor. Yeni yılda evini küçük dokunuşlarla yenilemek isteyen Avealılar, Altıncadde’nin tüm ev tekstil ve dekorasyon ürünlerine, 140 TL’lik alışverişlerinde 40 TL tutarında indirim ile sahip olurken, Çiçeksepeti’nden yüzde 30 indirim kazanacak.

Hızlıal ile yapılan işbirliği kapsamında her 250 TL’lik alışverişe 25 TL, 500 TL’lik alışverişe ise 50 TL indirim fırsatı sunulurken, e-bebek’ten yapılan 200 TL’lik alışverişlerde 40 TL indirim fırsatı olacak.

Yılbaşı gecesinin en şıkı siz olun

Avea yeni yıl gecesi yaklaşırken modayı yakından takip eden müşterilerini de unutmadı.  Avealılar Markafoni’den yapacakları 120 TL’lik alışverişte 30 TL, Misspera’dan yapacakları 100 TL’lik alışverişe 20 TL, Enmoda’dan yapacakları 120 TL’lik alışverişte ise 40 TL olmak üzere anında indirim fırsatı yakalarken, en güzel yeni yıl ayakkabılarına Zizigo’nun yüzde 25 indirim imkanı ile sahip olabilecekler.

Sunulan yeni yıl kampanyalarının bir özelliği de Avea, Türk Telekom ve müşterilerine aynı anda fayda sunması ve grup sinerjisini pekiştirmesi. Avea’nın yeni yıla özel tasarladığı ayrıcalıklı marka ortaklığı tekliflerinden Türk Telekom ve TTNET müşterileri de yararlanabilecek.

Avealılar, ilgili MARKA adını yazıp, 5060’a SMS göndererek kampanyadan yararlanabilecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ