Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea 2016 yeni yıl HY 1000dk 2gb internet 19 TL

  Avea 2016 yeni yıl HY 1000dk 2gb internet 19 TL

  Avea 2016 yeni yıl paketleri ile inanılmaz fiyatlar sunuyor. Avea 2GB yeni yıl paketinde her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ve 2GB interneti paketi aylık 19 TL fiyatla sunuluyor.

  Üstelik bu pakete kayıtlı Woops’lular, dilerlerse Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında BEDAVA İNTERNET’in keyfini çıkarıyor!

  Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Yeni Yıl 2GB Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 19 TL’ye yararlanabilirsin.

  Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

  * Bedava İnternet hakkından yararlanmak için Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na GECENET yazıp 4545’e göndererek kayıt olman gerekiyor. Faydadan yararlanmaya başlamak için kampanya katılım tarihinden en geç 48 saat önce, hattına tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmış olman gerekli. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkın 30 gün boyunca her gün 00.00-06.00 saatleri arasında ve toplam 3 GB ile sınırlıdır.

  • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
  • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Avea faturasız tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak istersen Yeni Yıl 2GB Paketi’nden aylık 25 TL’ye yararlanabilirsin.
  • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın. ☺
  • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
  • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN YENIYIL2GB yazıp 5555’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
  • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. İptal etmek için IPTAL YENIYIL2GB yazıp 5555’e göndermen gerekiyor.
  • Paketi iptal etmediğin sürece bakiyende yeterli TL varsa 30 günün sonunda paketin yenilenir, pakete tekrar kayıt olmak için uğraşmazsın.
  • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin.
  • Yurtiçinde Avea hatlarından yapacağın 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.
  • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Paketindeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
  • Paketindeki SMS’lere web üzerinden gönderilen SMS’ler dahil edilmiyor.
  • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2KR/100KB olarak uygulanıyor.
  • Avea ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. “Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum.” dersen tekrar satın alman lazım.
  • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea’ya taşındığı tarih ile numaranın Avea’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Avea fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara, KDV ve ÖİV dahildir.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

   00:00 -06:00 Paketini her gece kullanabiliyormuyuz? Yoksa 2gb paketimiz bitmeden kullanamıyormuyuz?..

  2. Anonim dedi ki:

   nasıl bu tarıfeye geçecem

  3. Anonim dedi ki:

   Avea2016 yenı yıl paketlerı ıle ınanılmaz fısatlar sunuyor 1000dk 1000sms 2GB 19 tl nasıl yapabılırım

  4. MEMET KORKMAZ dedi ki:

   1000DK 1000SMS 1GB 19TL NASIL BU TARIFEYE GECEBILIRIM

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.