Avea 23 Nisan kampanyaları 15-23 Nisan 2013

  • 18 Nisan 2013
Avea 23 Nisan kampanyaları 15-23 Nisan 2013

Avea kampanya ve fırsatları devam ediyor. Avea 2013 Nisan’a özel kampanyasında 15 Nisan haftasından itibaren tüm çocuklara; Mini Şenlik Festivali ve Funlab’de tatil günü eğlencesinin yanı sıra Doğan Egmont Çocuk Kitapları’ndan farklı seçenekte pek çok kitaba, uygun fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor.

Bu bayram çocuklar, “Mini Şenlik Festivali” ile şenlenecek…
Avea, 23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel Biletix ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında 15 Nisan-23 Nisan tarihleri arasında Avealılara, İstanbul’un çocuklar için düzenlenen en eğlenceli etkinliği “Mini Şenlik Festivali” biletlerini yarı fiyatına satın alma fırsatı sunuyor. Şenliğe katılan çocuklar, hayatları boyunca unutamayacakları anlar yaşarken; büyükler de bu coşkuya ortak olacak.

21-22-23 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lifepark’ta düzenlenecek şenlik kapsamında Gökçe, Grup Hepsi ve Manga ile çocuklar için sahne alacak.  Şenlik kapsamında “Şirinler Müzikali” de her gün Türkçe dublajlı olarak sahnelenecek. Ayrıca, “Sağlık Olsun Oyunu” Kukla Tiyatrosu da izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Avealılara FunLab’te sınırsız eğlence fırsatı!
Avea, 23 Nisan coşkusunu büyük küçük herkes yaşasın diye, 15 Nisan-30 Haziran tarihleri arasında tüm FunLab noktalarına gelen Avea’lılara yüzde 66 indirim fırsatı sunuyor. Bu indirim oranı ile FunLab’te sınırsız eğlence için 25 krediye sadece 15TL’ye sahip olunuyor.

60 km hızla giden Çılgın Köpek Balığı’ndan, 25 m yüksekten serbest düşüş yapan kuleye kadar adrenalin dolu oyunların yanı sıra küçüklere hitap eden soft play oyunlarıyla miniklere de eğlence fırsatı sunan FunLab Merkezleri, İstanbul’da 5 farklı noktada tüm oyun severleri bekliyor.

Dünya klasiklerini %30 indirimle tamamlayın
Avealılar, okul öncesi, okul dönemi, ilk gençlik ve gençlik kategorilerinde, Türkiye çapındaki 14 binden fazla bayi ve kitapçıya ulaşan Doğan Egmont yayınlarının tüm çocuk kitaplarına %30 indirimle sahip oluyor.

Çocuklarının kitaplıklarını tamamlamak isteyen Avealılar, 15 Nisan-30 Nisan tarihleri arasında tüm D&R’larda geçerli olacak kampanyayla, çocukların ve gençlerin kişisel gelişimlerinde önemli rol oynayan dünya klasiklerini de indirimli fiyatlara satın alabilecek.

Avea’nın 23 Nisan fırsatlarını kaçırmak istemeyen Avea müşterileri MARKA yazıp 5060’ya kısa mesaj atarak indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ