Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea 4 TL ile her yöne 100 dakika süper fikir kampanyası

 • 02 Aralık 2011

Avea kampanya ve fırsatları devam ediyor.Son kampanya haberinde Avea  4 TL ile her yöne  100 dakika konuşma fırsatı sunuyor.

Ücretlendirme:

Her Yöne DakikalarAylık Sabit ÜcretKonuşma ÜcretToplam Ücret
1-1005 TL4 TL9 TL
101-2008 TL13 TL
201-30012 TL17 TL
301-40016 TL21 TL
401-50020 TL25 TL
Her Yöne Her 100 Dakika Ek 4 TLdir.

 

Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036`ya ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Kampanya Detayı:

 • Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea/GPO faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea`nın faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
 • Süper Fikir Tarifesinin aylık sabit ücreti 5 TL`dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.
 • 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea`nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar Avea`ya taşıyarak Süper Fikir Tarifesi`ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea`nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi`ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Süper Fikir Tarifesi 31 Aralık 2011 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, ilgili fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez ve başka bir hatta transfer edilemez.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Her yöne görüşme süreleri görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
 • 444 ile başlayan numaralar, arama başına 40 kr`dan ücretlendirilir.
 • Tarifedeki müşteriler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki dakikalarını kullanamayacaklardır.
 • Tarifedeki müşteriler, ek konuşma paketi olarak sadece İyi Günler,İyi Geceler,İyi Haftasonları,Ayboyu paketlerini alabileceklerdir.
 • Tarifedeki müşteriler, bireysel faturalı müşterilerimize sunmakta olduğumuz tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabileceklerdir.
 • Tarifedeki müşterilerin tarifeye kaydoldukları ayki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea`nın diğer faturalı,faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • Tarifedeki müşteriler “Paket Aşımlarınız Bizden” kampanyasından yararlanamayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. ŞÜKRÜ HACIİBRAHİMOĞLU dedi ki:

  -avea-süper fikir tarifesinde-her konuşma süresi kaç dakikadır?
  -faturalı hattan istenildiği an çıkılabiliniyormu? faturalı kalma süresi ne kadar?
  -numara taşırsam, bu kampanyada hediye varmı?
  -bunları detaylarınızda bile açıkca göremiyorum. Lütfen acil olarak bilgilendirirseniz sevinirim. Çünkü; ben de numaramı taşımak istiyorum.

 2. arzu dedi ki:

  avea-süper fikir tarifesinde sadece 4 tl olarak söylendi bana 5 tl kampanyada çıkan telefonu alırsak yanında 5 tl yani ozaman toplam 9 tl olacağı söyleniyor

BİR YORUM YAZ