Avea 4gb internet ve her yöne 1000 dakika konuşma 39 TL

  • 06 Haziran 2013
Avea 4gb internet ve her yöne 1000 dakika konuşma 39 TL

Avea konuşma  süresi ve internet paketini tek pakette harika bir fiyatta topluyot. Avea 4gb internet ve her yöne 1000 dakika konuşmayı sadece 39 TL’ye sizlere sunuyor.

Ücretlendirme

Taahhütlü Aylık Ücret*39 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret**45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 Dk
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne43,89 Kr/Dk
SMS41,5 Kr/SMS
MMS99 Kr/MMS

5 Haziran sonrası tarifeye Avea’nın faturalı tarifelerinden geçen,numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunacak müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca  49 TL’den ücretlenecektir. 12 fatura dönemi boyunca  taahhüt vermeyecek müşterilerimiz için ise aylık ücret 59 TL olacaktır.

(*) Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 50 TL olarak uygulanacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
(**) Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 60 TL olarak uygulanacaktır.

01.04.2013 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.01.04.2013 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ