Avea 500 MB internet kampanyası ayda sadece 5.99 TL

  • 11 Nisan 2011
Avea 500 MB internet kampanyası ayda sadece 5.99 TL

Avea ve TTnetten mobil internet kampanyası ile 500 MB Mobil İnternet ve 5.000’i aşkın noktada sınırsız TTNET WiFi kullanımı ayda sadece 5,99 TL*. Üstelik 3G Mobil Modem hediye! *24 aylık paketin aylık kullanım bedeli ilk 6 ay için 5,99 TL, kalan 18 ay için 9,99 TL. 500 MB sonrasındaki kullanımlar artık esnek ücretlendirmiş yapısıyla çok daha avantajlı! 500 MB sonrasında, 2 GB’a kadar her 0.5 GB’ın bedeli sadece 7 TL
3G Mobil İnternet Kampanyası 30 Haziran 2011 tarihine kadar geçerlidir.
TTNET ve Avea, paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
1 Haziran 2010 tarihinden sonra ADSL aboneliğini iptal ettirmiş müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.
Aylık 2 GB’ı aşan mobil mobil internet kullanımları için kota aşımı 0,05 TL/MB (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilmektedir.
Avea hattının açılışından doğan vergilerin karşılığı olan 43,10 TL, 12 ay taksitle Avea faturasına yansıtılacaktır.
3G hizmeti sadece 3G kapsama alanı dahilinde kullanılabilir, bu alanlar dışında EDGE/GPRS hizmetinden yararlanılır.
TTNET 3G Mobil İnternet abonelerinin, modemli kampanyadan yararlanmışlarsa, abonelik tarihinden itibarenki 24 ay içinde ADSL veya Avea 3G aboneliğinin sona ermesi halinde sözleşme tarihinden iptal zamanına kadar geçen dönemde aldığı tüm indirimler ve modem bedeli faturasına yansıtılacaktır. Verilen indirimlerin toplamı 4 TL ile indirim verilen ay sayısının çarpımıdır. Modem bedeli KDV dahil 75 TL’dir. Abonenin sözleşmeden itibarenki 24 ay içinde hattını başka tarifeye geçirmesi veya ödeme yöntemini faturasız olarak değiştirmesi halinde de aynı cezai bedel yansıtılacaktır.
3G Mobil Modem ile yurt dışında da internete bağlanmanız için Avea data hattınızı uluslararası dolaşıma aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’nden ya da TTNET ile Avea ürün ve servislerinin satış yetkisine sahip Türk Telekom Bayilerinden yaptırabilirsiniz. Uluslararası dolaşımda yapacağınız kullanımınız yurtdışı GPRS tarifesi üzerinden 2,75 Kr/KB (KDV ve ÖİV dahil) ücretlendirilir.
Bu kampanya TTNET ve Avea işbirliği ile gerçekleştirilmiştir. Mobil İletişimi Avea tarafından sunulmaktadır. TTNET Mobil İnternet Avea 3G şebekesi üzerinden hizmet verecektir.
3G Mobil Modem’ler Wifi uyumlu değildir, 3G Mobil İnternet Paketlerinde yer alan TTNET Wifi dakikalarından yararlanabilmek için Wifi destekli bilgisayar gereklidir.
Kampanya ADSL ve Avea alt yapı olanaklarıyla ve stoklarla sınırlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.