Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea BlackBerry Bold 9790 kampanyası ücretler ve detaylar

  • 05 Mart 2012

Avea telefon kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi iş yaşamının vazgeçilmez telefonu yeni BlackBerry® 7 destekli BlackBerry Bold 9790 avea fırsatları ile sizleri bekliyor.

Avea bayilerinde 24 ay taahhüt veren Avea abonelerine ayda sadece 70 TL (KDV ve ÖİV dahil)’ye BlackBerry® Bold™ 9790 ve 24 ay boyunca sınırsız BIS servisi ve 4GB internet sunulacaktır.

Dokunmatik Ekranlı ve Klavyeli BlackBerry Bold 9790 Akıllı Telefon

Yeni BlackBerry Bold 9790 akıllı telefon, güçlü, çok özellikli ve üstün malzeme kullanımıyla tamamlanmış. Yüksek çözünürlükte ve hızlı etkileşimli dokunmatik ekranı, optik iz sürücüsü ve klavye ile birleştirirken, yenilenmiş tasarımı ile çok daha kolay taşıma özelliği de sunuyor.

BlackBerry 7 işletim sistemi destekli ve 1 GHz işlemcili yeni BlackBerry Bold 9790 daha hızlı internette gezinme imkanı sunarken, multimedya keyfini kusursuz olarak yaşatıyor. Yeni akıllı telefon ayrıca 8GB dahili bellek ve 32 GB mikro SD kart desteğine sahip.

BlackBerry Bold 9790’ın sahip olduğu önemli özellikler arasında Augmented Reality (Artırılmış Gerçeklik) ve NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojilerini desteklemesi de bulunuyor. Wikitude Augmented Reality uygulaması kullanıcıların yakın mesafede bulunan BBM™ (BlackBerry® Messenger) kontaktlarını gerçek zamanlı bulmalarına restoranlar hakkında yapılan yorumları okumalarına veya önemli yerler hakkında bilgi edinmelerine olanak sağlıyor.  NFC ise akıllı telefonu dokundurarak mobil ödeme, Akıllı Poster etiketleri okuma veya aksesuvar eşleştirme gibi birçok yeni ve keyifli özellik sunuyor.

Yeni Blackberry 9790’ı yakından tanıyalım işte video inceleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ