Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea carrefour kampanyası ile 25 TL alışverişe her yöne 500 dakika

  • 06 Ekim 2011

Avea’dan güzel bir kampanya haberi geldi.Şimdi  CarrefourSA’da marketlerden 25 TL alışveriş yapan Avea aboneleri  Heryöne 500 dakikayı 15,2 TL’ye konuşma şansı kazanıyor.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 05 Ekim-05 Kasım 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında; CarrefourSA mağazalarından tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yaparak, mağazalarda yer alan Avea standından, Süper 19’luk Tarife’ye yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla kaydolunması ve 12 ay boyunca bu tarifede kalma taahhüdü verilmesi durumunda, tarifenin aylık ücreti üzerinden ilk 3 fatura dönemi boyunca %20 indirim uygulanacaktır.
  • %20 indirim, ilk 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak ve tarifenin aylık ücreti üzerinden uygulanacaktır.
  • 25.08.2011 tarihinden sonra Avea’nın faturalı yada faturasız bir tarifesinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp, numara taşıma yolu ile tekrar gelerek kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerden, Süper 19’luk Tarife koşullarında belirtilen ve bir kereye mahsus alınan 30 TL (KDV Dahil) geçiş ücreti alınacak ve abonenin faturasına yansıtılacaktır. %20 indirim koşulu bu tutar için geçerli değildir.
  • Süper 19’luk tarifenin aylık ücreti ilk 6 ay boyunca vergiler dahil 19 TL olup, sonrasında vergiler dahil 25 TL’dir. Kampanya kapsamında imzalanacak taahhütname ile tarifenin aylık ücreti ilk 3 fatura dönemi boyunca vergiler dahil 15,2 TL, sonraki 9 ay boyunca vergiler dahil 19 TL olarak uygulanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerin, aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede hattını iptal ettirmesi, numarasını diğer operatörlere taşıması veya Avea’nın faturasız bir tarifesine geçmesi durumunda son faturalarına , yararlanılan toplam indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede Avea’nın başka bir faturalı tarifesine geçmesi durumunda, geçişin gerçekleştiği aydan itibaren aylık ücret indirimi verilmeyecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan kampanyadan çıkılması durumunda Süper 19’luk Tarife’de geçerli olan cezai şartlar uygulanacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ