Avea Coşturan Tarife ile her yöne 120 dakika 9 TL

 • 14 Nisan 2011
Avea Coşturan Tarife ile her yöne 120 dakika 9 TL

Avea’dan yeni bir tarife daha.Şimdi Numarasını taşıyarak GSMobile Coşturan tarifeye gelen müşterilerimiz ayda sadece 9 TL ödeyerek yurt içi her yöne 120 dakika konuşuyor. Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahipleri ile bedava konuşabilirsiniz.

Aylık ücret9 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne
Görüşme Süresi
120 dk
Tarife içi Ücretsiz Görüşme SüresiSınırsız
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
40 Kr / dk
SMS40 Kr / SMS

 

* 30 Haziran 2011’e kadar numara taşıma yoluyla sadece ilk kez bu tarifeye kaydolunduğunda geçerli olacak aylık ücret vergiler dahil 9 TL’dir. Yeni hat tesisi, , bu tarifeye ikinci ve sonraki numara taşıma yoluyla yapılan abonelikler, ve diğer faturalı ve faturasız taraftar tarifelerinden veya diğer Avea tarifelerinden geçiş yaparak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret vergiler dahil 18 TL’dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Her yöne aralamalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000‘a ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Tarifeniz kapsamında belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ahmet şeref tünay dedi ki:

  ben bu kampanyaya katıldım
  kampanya kapsamını inceleyince en sona bir madde eklenmiş.
  tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  6 saniye benim 120 dakikamdan sonra devreye girecekse tamam.
  eğer 120 dakikam 6 saniyelik periyotlarla doldurulacaksa bu tarifede durmamın anlamını yok.
  bir ay bakacağım duruma göre de eski operatöre geçip geçmeme kararımı vereceğim…

 2. ahmet dedi ki:

  ya niçin 6 saniye 1 dk sayılıyo.pardon ama avea müşterilerimi yoksa bütün operator müştrilerimi enayi yerine konuluyo

 3. mehmet dedi ki:

  örneği 20 saniye görüşme yaptım 1 dakikamı sayılacak bunları netolarak söylemiyorlar iyisimi ay sonlarına bakacaksın faturaya

 4. dilek dedi ki:

  eşimin faturası bir ay gelmedi öbür ay 29,5 geldi dakikalarımızı da geçmedik. o kadar dikkat ettik.şimdi benim fatura da gelmedi bu ay hani 9 liray dı?

 5. irem dedi ki:

  ben vodafone hattımı coşturan tarifeye taşıdım..ama aveanın sitesinnde 31Ekimm2011 den sonra tasıyanlara 18 tl diyor..bana bunu hiç söylemediler ne olacak şimdi 18 tl mi ödeyeceğim??

 6. cihat dedi ki:

  arkadaşlar bu avea böyle mümkünse kullanmayın bu operatörü

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.