Avea eşsiz tarife ile 24.5 TL’ye 1000 dakika + 1000 sms ve 2 gb internet

 • 04 Temmuz 2014
Avea eşsiz tarife ile 24.5 TL’ye 1000 dakika + 1000 sms ve 2 gb internet

Avea muhteşem bir tarife ile karşımızda. Eşsiz tarifede her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 2gb internet sadece 24.5 TL’ye sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  Eşsiz Tarife 
Taahhütlü Aylık Ücret24.5 TL 
Taahhütsüz Aylık Ücret34.5 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi  1000 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 43,89 Kr/Dk
SMS 33,25 Kr/SMS
MMS  99 Kr/MMS

Tarife Detayları

 • Tarife Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan internet kullanım hakları tükendiğinde, internet kullanımı için maksimum 50 TL olacak şekilde her 100 MB için 5 TL yansıtılacaktır, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps’a düşürülecektir ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir. Müşteriler tekrar günlük/haftalık veya aylık bir paket satın alarak internet erişim hızlarını yükseltebileceklerdir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Ücretsiz her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme 43.89 Kr/Dk’dır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,  web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 33.25 Kr’tur.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına faturalı müşteriler için 45 Kuruş’tur.
 • Eşsiz Tarife her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet içermektedir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • 12.06.2014 ve sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşteriler ile Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV ve ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife 15 Temmuz 2014 tarihi itibariyle yeni müşteri alımına kapatılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. mustafa dedi ki:

  aveanın kendi abonelerinede bu imkanı tanımasını istiyorum

 2. mero dedi ki:

  bakiye sorgulama (dakika + gb ) kaçla oluyo acil cevap lütfen

 3. rabia dedi ki:

  MERABALAR BEN BU KAMPANYAYA GEÇMEK İSTİYORUM NASIL GEÇEBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN
  Avea muhteşem bir tarife ile karşımızda. Eşsiz tarifede her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 2gb internet sadece 24.5 TL’ye sizleri bekliyor.

  Kampanya Ayrıntıları

  Eşsiz Tarife
  Taahhütlü Aylık Ücret 24.5 TL
  Taahhütsüz Aylık Ücret 34.5 TL
  Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB
  Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
  Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000
  Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 43,89 Kr/Dk
  SMS 33,25 Kr/SMS
  MMS 99 Kr/MMS
  Tarife Detayları

 4. İsim dedi ki:

  nasıl yapabiliriz

 5. RABiA dedi ki:

  *122# arama tuşuna basarsaniz dk,sms ve interneti sorgulayabilirsiniz. Ayrica 9333 ü de arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ