Avea evleneceklere özel indirim fırsatları 2014

  • 09 Nisan 2014
Avea evleneceklere özel indirim fırsatları 2014

Avea kampanya ve fırsatları sürüyor. Avea evlenenlere özel birçok sektörde indirim fırsatını abonelerine sunuyor.

Şık davetiye ve en güzel nikâh şekerlerinde de Avealılara özel yüzde 25 indirim
Avea, nikâh ve düğünlerin vazgeçilmezleri olan davetiye ve nikâh şekerleri için de evlenecek çiftlere büyük avantajlar sunuyor. Avealılar, en şık davetiyeler için Kadıköy, Cağaloğlu ve Kuyumcukent’ten toplam 11 ayrı mağazadan, davetiye ve nikâh şekerleri için ise iki farklı e-ticaret sitesi üzerinden (www.aysegulevleniyor.com, www.hayallerdukkani.com) kendilerine sunulan yüzde 25 indirim fırsatıyla sahip olabilecekler.

Düğün arabası kiralamak isteyen Avea’lılara özel yüzde 25 indirime ek araç süsleme de hediye!
Yeni evlenecek Avealılar, www.dugunarabasi.com sitesinden yapacakları rezervasyon ile yüzde 25 indirimli özel şoförlü araç hizmetinden faydalanabilecekler. İndirime ek olarak 100 TL değerindeki araç süslemesi de yine Avealılar’a hediye edilecek.

En güzel perde ve kumaşların vazgeçilmez merkezi İMÇ’de yüzde 20 indirim
Bir yandan nikâh ve düğün hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan da evlerini hazırlamaya çalışan çiftlere evlerinin dekorasyonu için sunulan uygun ve bir o kadar zevkli alternatifler de Avea “Evlilik Festivali” bünyesinde yer alıyor.

Döşemelik kumaş, perde ve benzeri alışverişlerin vazgeçilmez ve güvenilir merkezi olan İMÇ’deki 10 mağaza, evlilik hazırlığındaki Avealı çiftleri yüzde 20 indirimle karşılayacak.

Düğün takılarınız, yüzde 50 indirimle kiralayabileceğiniz banka kasanızda daha güvende
Düğün sonrasında yeni evlenenleri bekleyen bir diğer önemli ihtiyaç olan banka kasası ise düğünde takılan mücevherlerin güvenle saklanabileceği bir kasa.

Avea, Evlilik Festivali ile bu ihtiyaca da yanıt vermek üzere TEB’den orta boy ve büyük boy banka kasasında yüzde 50 indirim ayrıcalığı sunuyor. Bunun yanı sıra avantajlı faiz oranlarıyla TEB’den banka kredisi Avealıları bekliyor.

Taç Online alışveriş sitesinde Avealılar’a indirim
Evlilik hazırlığındaki Avealılar’ın çeyiz ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak adına  www.tac.com.tr üzerinden yapacakları tüm ürünlerde yüzde 10, evlilik seti alışverişlerinde ise yüzde 20 indirimlerden faydalanacaklar.

Kuyumcukent’te de Avealılar’ı özel indirimler bekliyor
Mücevher, ev dekorasyon, ayakkabı, gelinlik ve davetiye alışverişleri çok daha uygun.

Yeni evlilere Kuyumcukent’te de destek olan Avea; çiftlere yapacakları alışverişlerde yüzde 25’e varan indirim fırsatı sunuyor.

Evlilik SMS paketiyle Avealılar düğün trendlerini takip ediyorlar
Avealılar, Düğün.com içerikleriyle Avea Evlilik SMS paketinden haftanın 3 günü güncel düğün trendlerini haftalık olarak cep telefonlarından takip edebilecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ