Avea Facebook kampanyası ile 2000 dakika kazanın

 • 14 Mart 2011
Avea Facebook kampanyası ile 2000 dakika kazanın

Avea düzenlediği yeni kampanya ile Facebook sayfasını beğenen kullanıcılarına haftalık konuşma süresi hediye ediyor.Aboneler KAYIT yazıp  3527’ye ucretsiz göndererek aldıkları şifreyi  www.facebook.com/Avea sayfasında KonuşturanSayfa uygulamasına bırakıp , haftalık kullanabilecekleri 2000 aveaiçi dakika kazanıyor fırsatı kaçırmayın !

Kampanya Detayı:
13 Mart 2011 itibariyle Konuşturan Sayfa Kampanyasına günlük katılım 30.000 kişi ile sınırlandırılacaktır.
 • Konuşturan Sayfa Kampanyası isimli kampanya apps.facebook.com/kampanyalar ve www.facebook.com/Avea adresli internet siteleri üzerinden gerçekleştirilecek olup 03/03/2011 tarihinde saat 11:00’de başlayıp 03/06/2011 tarihinde, saat 17:00’de sona erecektir.
 • Kazanan katılımcıların kazandıkları dakikalar aynı gün içerisinde hatlarına tanımlanacak olup, yükleme yapıldığında aboneler SMS ile bilgilendirileceklerdir. Faturalı hatlara tanımlanacak olan yurtiçi her yöne 30 dk. abonelerin ilk fatura kesim tarihine kadar, faturasız hatlara tanımlanacak olan yurtiçi 2000 şebeke içi dakika ise 1 hafta süreyle kullanılabilinecektir. Kampanya katılımı faturalı hatlarda kayıt yaptıran ilk 100.000 abone ile sınırlı olup, faturasız hatlarda ise sınırsızdır.
 • Üyelik, kampanyaya katılım ve ilgili siteler olan facebook.com/avea sayfalarındaki işbu kampanya ile ilgili işlemler ücretsiz olup tüm Avea’lıların katılımına açıktır. Katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.
 • Kampanya süresince, katılımcılar, www.facebook.com/Avea adresli internet sitesi üzerindeki ilgili marka sayfasına Ad, Soyad, E-posta adresi, Cep Telefonu ve abonenin cep telefonuna gönderilen kısa kod ile üye olabileceklerdir. Kampanyaya katılım için abonelerin uygulama içerisinde gerekli cep telefonu, şifre alanlarını doldurmaları ve katılım koşullarını kabul etmeleri gerekmektedir.
 • Kampanyacıların kazanmaları durumunda, gerçek profil bilgileri ve telefon numarası bilgileri ile kampanyaya katılmış olmaları şarttır. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcılar kampanyaya dâhil edilmez.
 • Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, herhangi bir şekilde katılımcı veya kullanıcının kötüniyetli ve aldatmaya yönelik hareketlerinin tüm neticelerinden ve/veya bağlı şirketleri ve/veya entegrasyon şirketi Candytech ve/veya Facebook sorumlu tutulamaz.
 • Avea ve bağlı şirketleri, Candytech, bu kampanyaya katılım esnasında, kampanyacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Avea ve bağlı şirketleri, Candytech, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kampanyacının o güne kadarki bütün kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Avea ve bağlı şirketleri, Candytech, bu kampanyaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanya, Avea adına U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri tarafından, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, açılan formda ad, soyad ve e-mail adresinizi yazarak, Avea’nın, sağladığı ürün ve hizmetler hakkında sizinle iletişim kurmasına izin vermeniz gerekmektedir.
 • Avea her zaman, internet sitesinde yayınlamak kaydıyla kampanyayı tek taraflı olarak iptal edebilir veya kampanyanın koşullarını değiştirebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 38 YORUM
 1. murat dedi ki:

  4CEC5C

 2. halilibrahim aslan dedi ki:

  süper bi kampanyaymış buya harika

 3. halilibrahim aslan dedi ki:

  df618f

 4. barış ağırman dedi ki:

  f4ded1

 5. esra dedi ki:

  harika bir kampanyaymış…………

 6. esra b550ea dedi ki:

  tek kelimeyle süper

 7. tebessüm dedi ki:

  sormak istediğim birşey var. şimdi ben yaptım 200 dk yüklendi ama kontr yükleğimde bnden 9 tl alınacak gibi bi duyum aldım öyle mi ?

 8. admin dedi ki:

  Siz duyumları umursamayın,açıklamalar resmidir.

 9. tebessüm dedi ki:

  yani hiç bi şekilde bi ücret alınmayacak .. öyle mi

 10. mithat dedi ki:

  nasıl iptal edebiliriz…?

 11. fatma dedi ki:

  super kampanya bu ya

 12. yeliz dedi ki:

  superrrrrrrrrrrrrr

 13. puzo dedi ki:

  9 lira kesti benden arkadaşlar …

 14. emrah çelik dedi ki:

  kampanyalar

 15. 222 dedi ki:

  C6EE88

 16. harun dedi ki:

  ben bu şeyin nasıl olcanı anlamadım yardım edin bana

 17. alii dedi ki:

  ıyı olmus devamını ısterız

 18. nazife köse dedi ki:

  sifreyi nere yazcam

 19. mehmet dedi ki:

  şifreyi nere yazcam bulamaıyorumm

 20. gamze ok dedi ki:

  E5A3E7

 21. gürkan doğan dedi ki:

  çok ğüzel bir kampanya

 22. fatma dağ dedi ki:

  süper bir kampanya

 23. sevilay kazan dedi ki:

  telefon.05543361117 şifre.f4e669

 24. ali dedi ki:

  sifreyi nereye yazıyoruz yardım eder misinizz..

 25. kerim sökük dedi ki:

  perfect ya ne denir her csm e lazım bu tür kampanyalar:)

 26. aykut aslan dedi ki:

  şifreyi nereyeyazıp gönderecez yardım

 27. recep dedi ki:

  uygulama yerini bulamıyorum
  yardımcı olurmusunuz

 28. admin dedi ki:

  Arkadaşlar facebook avea sayfasına girdikten sonra sayfanın ortasındaki resimde büyükçe şifrenizi girmek için tıklayın yazıyor.sonra uygulama sizden izin istiyor ve şifreyi giriyorsunuz.

 29. mustafa habıboglu dedi ki:

  cok guzel

 30. merve dedi ki:

  süper bi kampanya bu cosuyo bu avae helal sana be avea

 31. murat dedi ki:

  arkadaşın birisi 9tl kesti diyor fakat admin açıklamalar resmi demiş. 9tl kesiyormu kesmiyormu

 32. buket dedi ki:

  sona ermiştir diyor hani 3 hazirana kadar dı

 33. isa dedi ki:

  200 dk bi bana ciksa bee yaha
  :)

 34. isa dedi ki:

  pardon 2000 dk

 35. serap dedi ki:

  iyi

 36. halil dedi ki:

  inşallah olur

 37. meryem dedi ki:

  nasıl yapılıyo

 38. esra dedi ki:

  ya şifreyi aldım ama bulamıyorum bu nasıl yapılıor sayfanın ortasındaki resmin orda şifreyi gir falan yok anlamadım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.