Avea HTC One Mini kampanyası ve fiyatı

  • 04 Ekim 2013
Avea HTC One Mini kampanyası ve fiyatı

Avea telefon kampanyaları devam ediyor. Avea son olarak HTC One Mini modelini satışa sunuyor. HTC One Mini akıllı telefon Avea’da tarifenize ek 29 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Avealılar, HTC One Mini’yi S.E.Ç’ecek!
Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. cihaz kampanyası kapsamında Avealılar, 24 ay taahhüt vererek HTC One Mini’ye isterlerse tarifeye ek ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla ve ilk 3 ay 100MB internet kullanım hediyesi ile; isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle ya da “Her Şey Dahil Paket” seçenekleri  ile sahip olabilecekler.

HTC One Mini’ye peşin fiyatına 1.399 TL ödeyerek sahip olmak isteyen Avealılara ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediye edilecek.

Yenilikçi tasarım ve daha bir çok üstün özellik HTC One Mini ile cebinizde

Özel metal gövdesi  ve inceliği  sayesinde, tek elle kullanım kolaylığı sağlayan HTC One Mini; çift ön stereo hoporlör ile güçlü, Beats Audio™ özelliği ile stüdyo kalitesinde ses vaat ediyor.

HTC BlinkFeed özelliği ile giriş ekranı dakikası dakikasına otomatik olarak güncellenen HTC One Mini, kullanıcının etkinliklerinden önemli kareler seçerek 30 saniyelik çarpıcı bir gösteri hazırlıyor. Üstelik ek efekt için müzik teması seçeneği sunarak kulanıcıya kendi özel filmini yapma şansı tanıyor.

Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, maksimum hızda internet deneyimi HTC One Mini’lere de taşınacak

Müşterilerine 81 ilde çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus’ı sunan Avea, akıllı telefon deneyimini de zenginleştiriyor. Türkiye’nin her ilinde 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’ı canlı şebeke iletişim kulesinde aktif hale getirerek 43 Mbps ile kullanıcı başına maksimum hıza erişme olanağı sağlayan Avea, şimdi de HTC One Mini’yi  akıllı cihaz portföyüne ekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ