Avea Htc Rhyme cihaz kampanyası fiyat ve kontrat detayları

 • 09 Ocak 2012
Avea Htc Rhyme cihaz kampanyası fiyat ve kontrat detayları

Avea müşterileri en fiyattan konuşurken kampanya paketli cep telefonlarıyla hem konuşup hem telefon sahibi oluyorlar.Avea şimdi HTC `nin yeni modeli HTC Rhyme  modelini en iyi fiyatlarla sunuyor.

Zarif, ince tasarımıyla en şık aksesuarlarınızdan biri olmaya aday HTC Rhyme ve küçük, ergonomik tasarımıyla beğenilen HTC Wildfire S cihazlarına 250MB, 1GB ya da 4GB internet seçenekleriyle, ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz..

Hemen bir Avea bayisine gelin, HTC Rhyme ve HTC Wildfire S akıllı telefonlara avantajlı fiyatlarla sahip olun.

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 04 Ocak -28 Şubat 2012 tarihleri arası geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 3 adet indirimli data paketi yeralmaktadır.
 • Teklifler 18 ay ve 24 ay tahhüt süreleri ile sunulmaktadır
 • Kampanya kapsamında, sunulan aylık kampanya bedeline abonenin seçtiği telefon modeli ve aylık data paket bedeli dahildir.
 • Cihaz, taahhüt süresi ve data paketlerinden birer adet seçmek suretiyle oluşacak olan Kampanya Paketi daha sonra değiştrilemeyecektir.
 • Cihaz bedeli, abonenin faturasına “Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler” şeklinde yansıyacaktır.
 • Kampanyadan faydalanan abone kitleleri aşağıdaki gibi olacaktır
  – Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel ve kurumsal faturalı aboneler,
  – Aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel ve kurumsal faturalı aboneler,
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • AVEA Personel Tarifeleri, Jet Tarifeleri, Mobil Data Tarifeleri, Iphone tarifeleri ve TTNET Yeni Taahütlü İnternet Paketleri Tarifelerinde yer alan aboneler kampanyadan yararlanamayacaklardır.
 • Kampanya kapsamında kullanılan data paketi limitinin aşılması durumunda kullanımlar 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir ve ilgili ayın faturasına yansıtılır, kullanılmayan data bir sonraki aya devredilmez.
 • Kampanya kapsamında indirimli olarak verilen aylık data kullanımı yurtiçi İnternet ve WAP APN`i üzerinden gerçekleştirilen alınan ve gönderilen internet erişim hizmetini kapsamaktadırbunlar dışında gerçekleşen internet erişimi, kullanıma ilişkin ücretler üzerinden, abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına yansıtılacaktır
 • Uluslararası dolaşımda(roaming) kullanılacak her türlü veri kullanımına ilişkin ücretler, Dünya Varmış Tarifesi`ne uygun olarak ilgili dönemde düzenlenecek faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini AVEA Personel Tarifeleri, jet tarifeleri, mobil data tarifeleri,Iphone tarifeleri ve TTNET Yeni Taahütlü İnternet Paketleri Tarifelerinden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda.[(Aylık cihaz taksit bedeli) x (taahhüt süresinden geriye kalan ay sayısı)] + [(data paketi indirim bedeli (aylık ve KDV,ÖİV dahil olmak üzere 250 MB data paketi için 10 TL, 1 GB data paketi için 14 TL; 4 GB data paketi için 14 TL)) x (o güne kadar data indirimi verilen ay sayısı)] `nın toplamı cihaz kampanyası iptal bedeli olarak tek seferde abonenin faturasına yansıtılacaktır
 • Kampanya konusu cihazlar, abonelere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Ücretlendirme:

Aylık Kampanya Bedeli
24 AY
Aylık Kampanya Bedeli
18AY
250 MB1 GB4 GB250 MB1 GB4 GB
HTC Rhyme80 TL90 TL100 TL102 TL112 TL122 TL
HTC Wildfire S43 TL53 TL63 TL54 TL64 TL74 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ