Avea kafam rahat paketi geçiş ve ücretler

 • 05 Temmuz 2014
Avea kafam rahat paketi geçiş ve ücretler

Avea emekli abonelerinde özel kampanyasında kafam rahat paketinde 2 ay geçerli olacak her yöne 500 dakika, 100 SMS ve 100 MB cepten interneti sadece 19 TL fiyatla sunuyor. Alacağınız paket içeriği tam 60 gün geçerli olacak.

Siz de 50 yaş ve üzerindeyseniz, Avea’nın faturasız tarifelerine gelip KAFAMRAHAT yazıp 5555’e SMS gönderin, Kafam Rahat Paket’iniz cebinize gelsin.

Tarife Ayrıntıları

 • Emeklilere özel Kafam Rahat Paketi’ni satın alan müşteriler paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 100 MB cepten internet hakkından faydalanabileceklerdir.
 • Paketten Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde bulunan müşterilerimiz ile yeni hat alarak ve numarasını taşıyarak gelen 50 yaş ve üzerindeki müşteriler yararlanabilir.
 • Pakete kayıt, Avea Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
 • Kafam Rahat Paketi’nin ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen aboneler için KDV-ÖİV dahil 19TL’dir. Paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir.
 • Kafam Rahat Paketi KAFAMRAHAT ya da KAFAMRAHAT TCKN yazıp 5555’e SMS gönderilerek alınabilir.
 • Pakete kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki şirketimiz Bimcell tarifelerinden, şirketimiz diğer faturasız tarifelerine tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 19TL’dir.
 • Numara taşıma ile gelen ve Kafam Rahat Paket’in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea’ya taşındığı tarih ile numaranın Avea’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kafam Rahat Paketi’nin teklif kapsamındaki arama, SMS ve cepten internet kullanım haklarının geçerlilik süresi 60 gündür. Belirtilen sure içerisinde kullanılmayan dakikalar 60 gün sonunda silinecektir. Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
 • Kafam Rahat Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 59 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 59 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 59 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketten yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında paket tekrardan satın alınmalıdır.
 • Kafam Rahat Paket’i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ