Avea kral tarife ile dakikası 10 kuruşa konuşun

  • 04 Mart 2011
Avea kral tarife ile dakikası 10 kuruşa konuşun

Aveanın vodafone cebine göre tarifesine yanıt niteliğindeki kral tarife ile yüklediğiniz gün kadar tüm yönlere dakikası 10 kuruşa konuşabilirsiniz.Ayrıca aveaya geçenlere 1 yıl boyunca her ay 5 saat konuşma bedava.Numaranla Kral Tarife’ye gel, KRAL yaz, 1110’a ücretsiz kısa mesaj gönder. Sonra tek seferde 20 TL ve üzeri yükle, bir önceki operatöründekilerle saatlerce bedava konuşmanın keyfini çıkar, üstelik 1 yıl boyunca.

Bedava dakikalarını ücretsiz sorgulamak icin BILGI yazıp 1110‘a ucretsiz mesaj göndermen yeterli!

Kral Tarife’deki aboneler yükledikleri TL kadar gün boyunca her yöne dakikası 10 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
Kral Tarife’deki aboneler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için en az 1 TL yükleme yapmalıdırlar. Aboneler yükleme yaptıkları TL tutarı kadar gün boyunca indirimli tarifeden faydalanabilirler ve anılan gün sayısı tüketildikten sonra yeniden yükleme yapmadıkları durumda yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 40 kuruştan ücretlendirilmektedir. Özel servis aramaları, Kıbrıs ve uluslararası aramalar yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
Tarifede indirimli fiyatların maksimum geçerlilik süresi, standart aktiflik koşulu olan, 90 gündür. Abonelerin 90 TL üzerinde yaptıkları yüklemelerde indirimli süre 90 gün olarak kabul edilir.
Yükleme miktarının küsüratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir.
Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Kral Tarife’de yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 50 kuruştan ücretlendirilmektedir.
Kral Tarife’ye numarasını taşıyarak gelen aboneler, geçiş yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde 1110’a KRAL yazarak SMS göndermeleri sonrasında 12 ay boyunca yapacakları ilk 20 TL ve üzeri yüklemelerinde bir önceki operatörleri yönüne 5’er saat, toplamda 60 saat, kazanacaklardır. Numara taşıma ile gelen aboneler 30 gün boyunca en fazla bir kere 5 saat konuşma hediyesi kazanılabilir ve kazandıkları dakikaları 30 gün boyunca kullanabilirler, 30 günün sonunda kullanılmayan hediye dakikalar silinecektir. Kazanılan dakikalar 3. şahıslara transfer edilemez. Bedava dakikalar MobilÖğrenci Bedava Numara taşıma kampanyasından faydalanan aboneler, bedava dakikalarını sorgulamak için BILGI yazıp 1110’a ücretsiz mesaj gönderebilirler.
Kral Tarife’ye özel Numara Taşıma teklifinden faydalanan aboneler, diğer numara taşıma kampanyalarından faydalanamazlar.
Kral Tarife Numara Taşıma teklifinden faydalanmak isteyen numara, eğer öncesindeAvea numarası olmuş idiyse, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için numarasını tekrar Avea’ya taşıdığı tarih itibariyle Avea’dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
Kral Tarife’de olmayan faturasız Avea aboneleri, KRAL yazıp 1110’a kısa mesaj göndererek Kral Tarife’ye geçebilirler.
Kral Tarife’ye yeni hat satın alarak gelen abonelerden geçiş ücreti alınmamaktadır.
Kral Tarife’ye numarasını taşıyarak gelen abonelerden, herhangi bir tarife geçiş ücreti alınmamaktadır.
Kral Tarife’de olmayan Avealı abonelerden, Kral Tarife’ye geçişlerde, abone faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dâhil20 TL, faturasız hat sahibi ise 10 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Faturalı hatlardan yapılan geçişlerde, 20 TL tutarı son faturaya yansıtılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. haris taş dedi ki:

    ben faturasız hat sahibiyim kral tarifeye gecmek istiyorum aveaya geçiş yapmak istiyorum ama ceçiş üçreti 10 tl isteniyor diyer hatlarda bu üçret yok neden ögrenebilirmiyim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.