Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea Nokia 2730 cihaz kampanyası ile ayda sadece 4 TL

 • 27 Mayıs 2011

Avea cihaz kampanyaları devam ediyor.Şimdi 2 MP kameralı ve 3G’li Nokia 2730’a tarife ücretinize ek 4 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kampanyayı kaçırmayın !

Siz de hemen Avea bayilerine gelin aşağıda belirtilen birbirinden avantajlı faturalı tarifelerden seçiminizi yapıp 24 ay taahhütle Nokia 2730’a ayda sadece ek 4 lira ödeyerek sahip olun.

Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler: 39’luk Tarife, HerYöne Özgürlük, 59’luk Tarife, Baba Tarife, 8080 Tarifesi, Fark Faturada Tarifesi, 44’lük Tarife, HerYöne 2000, HerYöne 300, HerYöne 500, Süper Kamu, Kamu300 Plus, Kamu657 Plus, Kamu1000 Plus, Her Yöne Kamu, Kamu657 Tarifesi, Her Yöne Kamu Ekstra, Kamu1000 Tarifesi, Avantajlı Kurum Tarifesi, Fenercell 6_0 Tarifesi, GSMobile Eski Açık Tarifesi, TrabzonCell Süper Bordo Tarifesi, KARTALCELL Çok Sevdik Tarifesi, Fenercell Dörtte Dört Tarife, GSMobile Dörtte Dört Tarife, TrabzonCell Dörtte Dört Tarife, KARTALCELL Dörtte Dört Tarifesi

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 14 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınmaktadır.
 • Kampanyadan sadece aşağıda belirtilen tarifelerdeki bireysel faturalı aboneler yararlanabilir.
  39’luk Tarife, HerYöne Özgürlük, 59’luk Tarife, Baba Tarife, 8080 Tarifesi, Fark Faturada Tarifesi, 44’lük Tarife, HerYöne 2000, HerYöne 300, HerYöne 500, Süper Kamu, Kamu300 Plus, Kamu657 Plus, Kamu1000 Plus, Her Yöne Kamu, Kamu657 Tarifesi, Her Yöne Kamu Ekstra, Kamu1000 Tarifesi, Avantajlı Kurum Tarifesi, Fenercell 6_0 Tarifesi, GSMobile Eski Açık Tarifesi, TrabzonCell Süper Bordo Tarifesi, KARTALCELL Çok Sevdik Tarifesi, Fenercell Dörtte Dört Tarife, GSMobile Dörtte Dört Tarife, TrabzonCell Dörtte Dört Tarife, KARTALCELL Dörtte Dört Tarifesi
 • Kampanyalı Nokia 2730 cihazının aylık taksit bedeli 10,67 TL’dir.Kampanya kapsamında 24 ay taahüt veren abonelerin faturalarına tarife indirimi yansıtılacaktır. Yansıtılan indirimle birlikte kampanyaya katılan aboneler tarifelerine ek 4 TL ödeyerek Nokia 2730 cihazına sahip olacaklardır. Fiyatlara tüm vergiler dahil edilmiştir.
 • Cihaz bedelini 24 ay boyunca faturaları aracılığıyla ödeyerek kampanyadan yararlanabilecek müşterilerin detayları aşağıdaki gibidir:
  – Belirlenmiş faturalı tarifelerde yer alan, Avea ile abonelik sözleşmesi imzalamasının üzerinden en az 6 ay geçen ve son 6 aydır faturalarını düzenli olarak fatura son ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen aboneler
  – Belirlenmiş faturalı tarifelerde yer alıp, aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen aboneler
  Yukarıdaki kriterleri sağlamayan ya da sağlamasına rağmen kredi kartı ile kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı ödemesini anlaşmalı kredi kartlarından biriyle , 12. aydan sonra ise aylık ödemelerini faturaları aracılığıyla yapacaklardır. Kampanya tarife indirimleri 24 ay boyunca faturalarına yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki anlaşmalı kredi kartları;
  Akbank: Axess, Axess Business, Axess exi26, Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business
  Yapı Kredi Bankası: Yapı Kredi Worldcard, Vakıfbank Worldcard, TEB Worldcard ve Anadolubank Worldcard
  Garanti Bankası: Garanti Bonus, Flexi ve Shop&Miles
 • Kampanya kapsamında aboneler, ödeme şekillerini değiştiremez.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya kapsamı dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren taahhütnamede belirtilen cihaz taksitlerinden kalan taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece faturasına aylık olarak yansıtılan indirim bedellerinin toplamı Cihaz Kampanyası İptal bedeli olarak tek seferde faturasına yansıtılacaktır.
 • Aboneler, kampanya kapsamı içindeki tarifeler arasında geçiş yapabilir ancak kampanya dışındaki tarifelere geçiş yaptığında Cihaz Kampanyası İptal bedeli faturalarına yansıtılır.
 • Kampanya konusu cihazlar, abonelere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen hizmetler” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ