Avea Nokia asha 300 kampanyası fiyat ve tarife detayları

 • 23 Temmuz 2012
Avea Nokia asha 300 kampanyası fiyat ve tarife detayları

Aveada telefon kampanyaları devam ediyor. Şimdi tarifenize ek 6 TL ödeyerek Nokia asha 300 sahibi olabilirsiniz. Nokia asha 300 dokunmatik telefon özelliklerin bakacak olursak;

NETWORK: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
BOYUTLAR ve AĞIRLIK: 112.8 x 49.5 x 12.7 mm, 85 g
EKRAN: 240 x 320 pixel, 2.4 inch (~167 ppi pixel yoğunluk), 256k renkli TFT rezistif dokunmatik ekran, QWERTY klavye
SİSTEM ve HAFIZA: Series S40, 1 GHz işlemci, 32GB’a kadar microSD desteği
DATA: GPRS: VAR
EDGE: VAR
3G: HSDPA, 10.2 Mbps; HSUPA, 2 Mbps
WLAN: YOK
Bluetooth: v2.1 A2DP, EDR
USB: microUSB v2.0, HS, USB On-the-go desteği
KAMERA: 5 megapixel, 2592х1944 pixel, fixed focus, VGA@30fps video kaydı
DİĞER: 3.5 mm kulaklık girişi, SNS entegrasyonu, MP4/H.264/H.263/WMV player, MP3/WAV/WMA/AAC player,
PİL: Li-Ion 1110 mAh (BL-4U), 550 saat bekleme, 6 saat konuşma süresi, 28 saat müzik çalma süresi

Nokia asha 300 video inceleme

Kampanyalı cihazlar için tarife ücretine ek olarak ödenecek bedeller:
Tarife GRUBU     Ödenecek Ek Bedel
Tarife Grubu 1      18 TL
Tarife Grubu 2       11 TL
Tarife Grubu 3       6 TL
Tarife Grubu 4       4 TL

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 20 Temmuz-19 Ekim 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Nokia Asha 300 Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen faturalı ses tarifelerinden birinden hizmet alan mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.
 • Taahhüt boyunca Nokia Asha 300i’ün aylık cihaz taksidi vergiler dahil 20,20 TL olup kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifeye göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler aylık ödemeleri Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır. Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.
 • Nokia Asha 300 kampanyasına taahhüt vererek yaralanan abonelerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak, aylık 250 MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 250 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 fatura dönemi boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Müşterinin fatura dönemi içerisinde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki aya devretmeyecektir. Müşteriler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir. Söz konusu internet kullanım hakkını aşan kullanımlar, KB başına KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR ile ücretlendirilecektir. Belirtilen 3 fatura dönemi sonunda, ilgili 250 MB internet paketi aylık 7 TL, 24 fatura dönemi sonunda 15 TL ile ücretlenerek devam edecektir. Belirtilen paketi iptal etmek için bireysel müşterilerin IPTAL INT250, kurumsal müşterilerin ise IPTAL INT250MB yazarak, 25. fatura döneminden itibaren ilgili internet paketini iptal etmek için IPTAL 250MB yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında;Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB ve Anadolubank Worldcardları,Garanti Bonus, Flexi ve Shop&Miles kredi kartları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler, ödeme şekillerini değiştiremez.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce müşterilerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya taahhütnamesinde belirtilen koşulların dışında kalacak şekilde değiştirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece faturasına aylık olarak yansıtılan indirim bedellerinin toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Tarife değişikliği sadece kampanya taahhütnamesinde belirtilen tarife grupları içinde yapılabilir, gruplararası veya kampanya dışı tarifeye geçilmesi durumunda kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Bir müşteri bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel müşterilere ait bir TCK nosuna bağlı en fazla 3 GSM numarası kurumsal müşterilere ait vergi kimlik numarasına bağlı en fazla 4 GSM numarası kampandan faydalanabilir.
 • Nokia Asha 300 cihaz kampanyası öncesinde tarife indirimi verilmiş ve indirimli tarife ücreti kampanya kapsamında verilecek indirimden daha düşük olan müşteriler belirtilen koşullarda kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ