Avea öğretmenlere özel pekiyi tarifeler 2015

 • 17 Mart 2015
Avea öğretmenlere özel pekiyi tarifeler 2015

Avea öğretmenlere özel kampanyasında Pekiyi tarifelerle 25 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS, 2 GB internet ve grup içi sınırsız konuşma sunuyor. Ayrıca 35 TL’ye yıldızlı pekiyi tarifede her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 4 GB internet ve grup içi sınırsız konuşma fırsatı sunuluyor.

Pekiyi Tarife;

Taahhütlü Aylık Ücret25 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret35 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet2 GB
Aylık Ücretsiz Grup içi Görüşme SüresiSınırsız
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi500 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma45 Kr/DK
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne SMS45 Kr/SMS
MMS99 Kr/MMS

Yıldızlı Pekiyi Tarife

Taahhütlü Aylık Ücret35 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet4 GB
Aylık Ücretsiz Grup içi Görüşme SüresiSınırsız
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma45 Kr/DK
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne SMS45 Kr/SMS
MMS99 Kr/MMS

Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır.

Kampanya Detayı:

 • Tarifeden Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı veya Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ve/veya özel kurumlarda öğretmenlik yapan kişiler evrak teslimi ile ya da ilgili kurumlarda öğretmenlik yapmayan/ilgili kurum çalışanı olmayan kişiler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla faydalanabilecektir.
 • Tarifenin aylık ücreti; Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 45TL’dir.
 • Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yolu ile tarifeye kayıt olup SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti, 12 fatura dönemi boyunca 35 TL olacaktır.
 • Tarifedeki bir müşteri, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 5 hat alma hakkı vardır.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika, yurt içi olmak şartıyla mevcut Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi, Eğitimciler Tarifesi, Pekiyi Tarifesi ve Yıldızlı Pekiyi Tarifesi yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini, 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme dakika başına 45 Kr’tur.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS’ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan numaralara yapılan gönderimleri, 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri ve web üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS’ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 45 Kr’tur.
 • Tarife kapsamında sunulan internet kullanım hakkı Internet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Tarife kapsamında sunulan internet kullanım hakkı tükendiğinde aşım ücretlendirmesi KB başına 0,00492 Krş olarak yapılacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde müşterilere en fazla 29 TL internet aşımı yansıtılacak, bu tutara ulaşılmasını takiben internet erişimi bir sonraki fatura dönemine kadar durdurulacaktır. Fatura dönemi içerisinde ek paket alınarak internet erişimi tekrar sağlanabilir.
 • 05.03.2015 tarihi ve sonrası Avea tarafından sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ